האקדמית תל אביב יפו

כלכלה וניהול בצירוף חטיבה ביזמות לתואר ראשון

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לניהול וכלכלה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול בצירוף חטיבה ביזמות מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בכלכלה וניהול בצירוף חטיבה ביזמות - האקדמית תל אביב יפו
הכלכלה מהווה את הבסיס לקיומנו, וחשוב להבין את האופן בו היא פועלת ומעצבת את החברה. לימודי ניהול וכלכלה לתואר ראשון באקדמית תל אביב יפו מעניקים ידע כללי, וכן כלים פרקטיים לניתוח בעיות יישומיות. דגש מרכזי ניתן בלימודים על היכרות מקיפה עם הסביבה הכלכלית של המשק הישראלי, האזורי והעולמי, וקשרי הגומלין ביניהם.

חטיבה ביזמות - לימודי כלכלה וניהול לתואר ראשון
מנהלים וכלכלים השואפים להשתלב בסביבה יזמית, מחדשת ויוצרת נדרשים לשלוט במגוון של כלים ומיומנויות. לימודי כלכלה וניהול בצירוף חטיבה ביזמות לתואר ראשון באקדמית תל אביב יפו מעניקים ידע נרחב לצד התנסות מעשית, תוף שיתוף פעולה עם ארגונים מגוונים.

לימודי כלכלה וניהול בצירוף חטיבה ביזמות לתואר ראשון - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, כאשר כל תלמיד נדרש לצבור 115 נקודות זכות.

כלכלה וניהול בצירוף חטיבה ביזמות לתואר ראשון - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. קורס יזמות כמשאב לחדשנות ושינוי חברתי, חדשנות עסקית, חשיבה יצירתית באמנות ובעסקים, ניהול אסטרטגיה במיזמים חדשים, שווק למיזמים חדשים, חשבונאות ניהולית, סימולציות באסטרטגיות של יזמים, התהליך היזמי בהי טק, מימון מיזמים, הון סיכון וצמיחה, ניהול פיננסי ויצירתיות וחדשנות בשיווק הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי כלכלה וניהול בצירוף חטיבה ביזמות לתואר ראשון
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?