האקדמית תל אביב יפו

כלכלה וניהול בצירוף התמחות באחריות תאגידית בניהול לתואר ראשון

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לניהול וכלכלה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול בצירוף באחריות תאגידית בניהול מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בכלכלה וניהול בצירוף התמחות באחריות תאגידית בניהול - האקדמית תל אביב יפו
ארגונים עסקיים נדרשים לכבד את האינטרס של החברה, ובו בזמן לקחת אחריות ולהבין את השפעתם על מחזיקי עניין בארגון. בעידן המודרני ארגונים מתמודדים עם דילמות רבות בתחום אחריות תאגידית וניהול, ומשום כך האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת העוסקת בתחום.

לימודי כלכלה וניהול בצירוף התמחות באחריות תאגידית בניהול לתואר ראשון - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, כאשר כל תלמיד נדרש לצבור 112 נקודות זכות.

כלכלה וניהול בצירוף התמחות באחריות תאגידית בניהול לתואר ראשון - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. קורס יסודות התנהגות ארגונית, מבוא לטכנולוגיות מידע, חשבונאות, יסודות מערכות מידע, יסודות האסטרטגיה, מבוא לניהול משאבי אנוש, אתיקה ואחריות תאגידית בניהול, יסודות השיווק, יסודות המימון, ניהול ביצועים, דיני עסקים, יסודות היזמות, אחריות סביבתית של עסקים, עסקים משפחתיים בישראל, יזמות סביבתית ירוקה וחדשנות עסקית הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי כלכלה וניהול בצירוף התמחות באחריות תאגידית בניהול לתואר ראשון
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?