האקדמית תל אביב יפו

לימודי כלכלה וניהול לתואר ראשון

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לניהול וכלכלה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בכלכלה וניהול - האקדמית תל אביב יפו
הכלכלה מהווה את הבסיס לקיומנו, וחשוב להבין את האופן בו היא פועלת ומעצבת את החברה. לימודי ניהול וכלכלה לתואר ראשון באקדמית תל אביב יפו מעניקים ידע כללי, וכן כלים פרקטיים לניתוח בעיות יישומיות. דגש מרכזי ניתן בלימודים על היכרות מקיפה עם הסביבה הכלכלית של המשק הישראלי, האזורי והעולמי, וקשרי הגומלין ביניהם.

לימודי כלכלה וניהול לתואר ראשון - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, כאשר כל תלמיד נדרש לצבור 112 נקודות זכות.

כלכלה וניהול לתואר ראשון - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. קורס חשבונאות א', יסודות התנהגות ארגונית, תורת ההחלטות, תורת המחירים, יסודות האסטרטגיה, אתיקה ואחריות תאגידית בניהול, יסודות היזמות, מבוא לחקר ביצועים, יסודות המימון, כלכלת ישראל, ניהול ביצועים, חשבונאות ניהולית, היבטים כלכליים של מדינת רווחה, כלכלה ציבורית, כלכלה פוליטית, מסחר בין לאומי, מבוא לכלכלת נדל"ן, כלכלה אקולוגיות וניתוח דוחות כספיים הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי כלכלה וניהול לתואר ראשון
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?