האקדמית תל אביב יפו

בית הספר למדעי ההתנהגות

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר למדעי ההתנהגות של האקדמית מציע מגוון מסלולים מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר למדעי ההתנהגות
תואר ראשון (.B.A) במדעי ההתנהגות
תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש
תואר שני בפסיכולוגיה
תואר שני (.M.A) בפסיכולוגיה קלינית
תואר שני (.M.A) בפסיכולוגיה רפואית
תואר שני (M.A) בנוירופסיכולוגיה שיקומית
תואר שני (.M.A) בפסיכולוגיה תעסוקתית

בית הספר למדעי ההתנהגות של האקדמית תל אביב יפו מציע לימודים ברמה אקדמית גבוהה, על מנת להעניק לסטודנטים את הידע והכלים הנחוצים להצלחה גם בלימודים וגם לאחר סיומם. הודות לעבודה קשה, התמסרות ורצון עז להצליח, הסטודנטים ממצים ומעצימים את הפוטנציאל הגלום בהם, ומשתלבים במגוון רחב של מקומות עבודה מרתקים.

היתרונות אותם מציע בית הספר למדעי ההתנהגות לסטודנטים הינם רבים, ומבטיחים לימודים מעמיקים לצד הנאה וליווי אישי. הכיתות הקטנות במהלך הלימודים, לצד היחס המסור מצד המרצים, מאפשרים לשמור על מצוינות ולממש את הפוטנציאל האישי. סגל ההוראה של האקדמית תל אביב יפו כולל את המרצים המובילים והמקצועיים בתחומם, המעבירים את הידע בצורה המתאימה ביותר.

חשוב לציין שבוגרי לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות של האקדמית תל אביב יפו יכולים להירשם לתואר שני בפסיכולוגיה, הודות לרמת הלימודים הגבוהה. סטודנטים ובוגרי לימודי מדעי ההתנהגות באקדמית משתלבים במסלולים השונים של תואר שני בפסיכולוגיה בכל האוניברסיטאות, וחלקם אף לומדים לקראת דוקטורט. בנוסף, מסלול התמחות בניהול משאבי אנוש פותח אפשרויות מקצועיות מגוונות, ומאפשר להשתלב בתחום מבוקש במיוחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?