המכללה האקדמית צפת

לימודי תואר ראשון של המכללה העצמאית

המכללה האקדמית צפת מציעה שילוב ייחודי של לימודים אקדמיים איכותיים, עם האווירה הקסומה והמסורת בעיר צפת. לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית צפת מבטיחים השכלה אקדמית מעמיקה, והשתלבות במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה האקדמית צפת - לימודי תואר ראשון
תואר L.L.B במשפטים - אפשרות פריסת לימודים לאקדמאים עובדים!
תואר ראשון בסיעוד
תואר ראשון במדעי ההתנהגות
תואר ראשון בעבודה סוציאלית
תואר ראשון בספרות, אמנות ומוזיקה
תואר ראשון B.P.T בפיזיותרפיה
חדש! תואר ראשון במערכות מידע קהילתיות

המכללה האקדמית צפת מציעה לימודי תואר ראשון עצמאיים, במגוון תחומים מרתקים. במכללה לומדים למעלה מאלפיים סטודנטים, ונוסף על כך עוד 350 תלמידים במסגרת של מכינה קדם אקדמית. כל הסטודנטים נהנים מהיתרונות של המכללה, ובראשם המיקום הייחודי של המכללה על ראש הר בגליל. לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית צפת מעניקים ידע תיאורטי נרחב לצד התנסות מעשית, ומקנים כלים מקצועיים הפותחים קשת מגוונת של אפשרויות תעסוקה.

הסטודנטים של לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית צפת מגיעים מכל המגזרים בחברה הישראלית, ויחד מהווים גוף סטודנטיאלי תוסס ודינאמי, אשר מעורב בפעילות חברתית. אנשי הסגל וההוראה במכללה מונים למעלה ממאה ושמונים איש, דבר המבטיח כי הסטודנטים יזכו ליחס חם וליווי אישי במהלך הלימודים. תוכניות הלימודים השונות במכללה מתעדכנות בהתאם לחידושים האחרונים במחקר האקדמי ובמתרחש בעולם, ומבטיחות לסטודנטים ידע עדכני ורלוונטי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית צפת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?