המכללה האקדמית צפת

קורס פסיכותרפיה

המכללה האקדמית צפת מציעה שילוב ייחודי של לימודים אקדמיים איכותיים, עם האווירה הקסומה והמסורת בעיר צפת. לימודי תעודה בפסיכותרפיה במכללה האקדמית צפת, בחסות אוניברסיטת בר אילן הינם מרתקים ומקיפים במיוחד, ומעניקים הכשרה מעשית לצד ידע נרחב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי תעודה בפסיכותרפיה - המכללה האקדמית צפת
לימודי פסיכותרפיה במכללה האקדמית צפת מתייחדים בשלושה היבטים, הנובעים ממיקומה של המכללה בגליל. ההיבט הראשון הוא מיקומה הגיאוגרפי של התוכנית, בלב איזור רב תרבותי וייחודי, השוכן בתוך אוכלוסייה מגוונת ובעלת מרכיבים פסיכולוגיים, דתיים ואנתרופולוגיים מגוונים. היבט נוסף הוא הקשר ההדוק של התוכנית עם המרכז לבריאות הנפש בבית החולים זיו בצפת, המקנה לסטודנטים אפשרות ייחודית להתנסות בעבודה מעשית ולקבל הדרכה פרטנית מאנשי מקצוע מובילים. היבט שלישי והאחרון הוא אופן הלימודים, הכולל קבוצות לומדות קטנות המקנות משמעות נוספת ללימודים.

לימודי פסיכותרפיה - תנאי קבלה
דרישות הסף של התוכנים כוללות ראיון אישי, מחויבות לתהליך בן שלוש שנים, שלוש שנות ניסיון של עבודה טיפולית במסגרת ציבורית תחת הדרכה, וכן טיפול אישי לפני הלימודים או במהלכם.

קורס פסיכותרפיה - קהל יעד
קהל היעד של לימודי פסיכותרפיה במכללה האקדמית צפת הם אחיות פסיכיאטריות, פסיכיאטרים שעברו שלב א', מטפלים בהבעה ויצירה בעלי הכרה מקצועית ע"י משרד הבריאות, פסיכולוגים מתחילת התמחותם, עובדים סוציאליים העובדים במסגרות ציבוריות בעלי תואר ראשון לפחות, וכן מומחים ברפואת המשפחה.

לימודי תעודה בפסיכותרפיה - משך הלימודים
התוכנית אורכת שלוש שנים, ומתקיימת במהלך השנה האקדמית. חשוב לציין כי במהלך החופשות בין הסמסטרים יתקיימו סמינרים מרוכזים, אשר חלקם חובה וחלקם רשות. בנוסף ללימודים התיאורטיים, הסטודנטים נדרשים לעבודה טיפולית, כאשר מדי שנה יש לטפל בו בזמנית בשלושה מטופלים בגישה דינאמית. חלק נוסף של הלימודים הוא הדרכה, הכוללת הדרכה פרטנית אצל שני מדריכים.

לימודי פסיכותרפיה - נושאי לימוד
המכללה האקדמית צפת פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, הכוללת קשת עשירה של נושאים מגוונים. תיאורי המקרים של פרויד, טיפול פסיכואנליטי בילדים, התפתחות חווית העצמי בדיאדה הראשונית ובדיאדה הטיפולית, דילמות אתיות בפסיכותרפיה, טיפול דינאמי-פסיכואנליטי בהפרעות אישיות, התאבדות כצוהר אל החיים ואינטרסובייקטיביות ויחסיות בטיפול הם רק חלק מנושאי הלימוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית צפת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?