המכללה האקדמית צפת

לימודים קדם אקדמיים

המכללה האקדמית צפת מציעה שילוב ייחודי של לימודים אקדמיים איכותיים, עם האווירה הקסומה והמסורת בעיר צפת. לימודים קדם אקדמיים במכללה האקדמית צפת, בחסות אוניברסיטת בר אילן מיועדים למגוון רחב של קהלים, ומוצעים במגוון מסלולים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מגוון מסלולי מכינות
מכינה לגילאי 30 פלוס
מכינות לשיפור ולהשלמת בגרויות

מכינה לגילאי 30 פלוס
בני שלושים ומעלה, אשר אין ברשותם תעודת בגרות, יכולים להשתלב בתוכנית לימודים ייחודית ולהגשים את החלום ללמוד לתואר ראשון במכללה. הלימודים במכינה הינם במתכונת של שלושה ימים בשבוע, כאשר הלימודים בימי ראשון וחמישי הם בשעות הערב, ונוסף על כך מספר מפגשים של לימודי בוקר בימי שישי.

מכינות לשיפור ולהשלמת בגרויות - מועדי פתיחה
כל המכינות נפתחות בשני מועדים, וניתן לבחור בין מועד פברואר ומועד ספטמבר.

מכינות לשיפור ולהשלמת בגרויות
המסלול החד שלבי האינטנסיבי - משך הלימודים הוא סמסטר אחד, כלומר ארבעה וחצי חודשי לימוד, והוא מיועד לזכאים לתעודת בגרות אשר מבקשים לשפר ציונים, או להשלים בגרות אחת או שתיים.

המסלול החד שלבי - מסלול זה מיועד למי שמבקש להשלים או לשפר את תעודת הבגרות בהיקף של עד 14 יחידות לימוד, והוא נמשך שני סמסטרים על פני תשעה חודשי לימוד.

המסלול הדו שלבי - מועמדים ללימודים בעלי 10-12 שנות לימוד יכולים להשתלב במסלול זה, אשר מפוצל לשני שלבים, ומקנה תעודת בגרות מלאה. המסלול הדו שלבי נמשך ארבעה סמסטרים, על פני 18 חודשי לימוד.

המסלול המדורג - במסגרת מסלול זה הסטודנטים יכולים להשתלב במקצועות לימוד לבחירתם, בהיקף מרבי של עשר יחידות לימוד בשנה. לימודים אלו מיועדים לסטודנטים אשר תוכנית לימודים מתאימה לא מתאימה להם, ומהווה את הפתרון הטוב ביותר למי שעובד או לומד במקומות נוספים על המכינה. מסלול זה נמשך ארבעה וחצי עד תשעה חודשים, בהתאם לתחומי הלימוד אותם מבקשים לשפר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית צפת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?