אפיק פיננסים

קורס מט"ח - Day Trade

אפיק פיננסים הוא בוטיק אימון לפרקטיקה בשוק ההון ייחודי ויחיד מסוגו בארץ המתמחה בקורסים בתחום שוק ההון, מט"ח, חוזים ומדדים ועוד. קורס מט"ח - Day Trade מעניק כלים פרקטיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב בשוק תוסס וריווחי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מט"ח - Day Trade - אפיק פיננסים
בשוק מטבע החוץ העולמי נסחרים מדי יום מטבעות בנפח של ארבעה טריליון ליום, ורבים מבקשים להשתלב במסחר בתחום זה ולעלות על עגלת ההצלחה הפיננסית. קורס מט"ח מסחר יומי באפיק פיננסים מעניק כלים פרקטיים, המאפשרים גם למי שאין ברשותו סכום התחלתי גבוה לעשות שימוש חכם בכסף ולהגיע לרווחים.

קורס Day Trade - אימון בוטיק
אפיק פיננסים פיתחה שיטת לימודים ייחודית, אשר בבסיסה עומדת ההבנה כי על מנת לרכוש את המיומנויות הנחוצות לשם תפקוד בשוק ההון, ובפרט בשוק המט"ח, ישנם שני מרכיבים מרכזיים. המרכיב הראשון הוא רכישת מידע רלוונטי ועדכני, ובכלל זה פיתוח של יכולת ניתוח נכונות של מגמות בשוק המט"ח והתאמתן אל אסטרטגיות פעולה מתאימות. מרכיב שני וחשוב לא פחות הוא אימון בקבלת החלטות נכונות באמצעות, והיכרות מעמידה עם דרכי התנהלות בשוק ההון.

קורס מט"ח - אפיק פיננסים - מטרות
שיטת אימון הבוטיק מעניקה חשיבות מכרעת לעניין האימון האישי, תוך היכרות עם מבנה האישיות הייחודי לכל אדם על מנת להשתמש ביתרונות ולהישמר מהמגבלות. התפקוד האישי של כל אדם משפיע במידה ניכרת על קבלת החלטות בתחום שוק ההון, ולכן קורס מט"ח מסחר יומי של אפיק פיננסים מתייחס גם לאלמנטים הרגשיים אשר כרוכים בקבלת החלטות.

קורס מט"ח - Day Trade - אופן הלימודים
קורס מטבע חוץ באפיק פיננסים מתקיים במסגרת של אימון אישי ומקצועי, המשלבת לימוד ואימון אחד על אחד, או קבוצות של עד חמישה תלמידים. בכל קורס הסטודנטים מקבלים יחס וליווי אישי צמוד, ובכלל זה אימון אישי בנושאים דוגמת התנהלות תחת לחץ, קבלת החלטות, והבנת האפיקים המתאימים ביותר לפעילות על פי התאמה אישית למאפייני הסטודנט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אפיק פיננסים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?