אפיק פיננסים

מלווים אותך לרווחה כלכלית

אפיק פיננסים הוא בוטיק אימון לפרקטיקה בשוק ההון ייחודי ויחיד מסוגו בארץ המתמחה בקורסים בתחום שוק ההון, מט"ח, חוזים ומדדים ועוד. אפיק פיננסים הוקם על ידי אלי קאומפן, ומציע מגוון קורסים בתחום שוק ההון ומט"ח.
אפיק פיננסים מלמדים בפארק המדע ברחובות, באשדוד, מרכז מונארט וכן קורסים אונליין.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים בתחום הפיננסים - אפיק פיננסים
קורס ברוקר עצמאי - ניהול תיק השקעות עצמאי
קורס מט"ח - Day Trade
קורס און ליין

אפיק פיננסיםהוא בוטיק אימון לפרקטיקה בשוק ההון ייחודי המציע קורס פיננסים מרתק, תוך שימוש במערכות מסחר מתקדמות ותוכנות ייחודיות המאפשרות חיבור לזירות הסחר בארץ ובעולם בזמן אמת. אפיק פיננסים מתמחים בתחומי שוק ההון, מט"ח, חוזים, מדדים ועוד. בוטיק האימון לפרקטיקה בשוק ההון אפיק פיננסים הוקם על ידי אלי קאופמן, אשר הינו סוחר ותיק ומנוסה בשווקים הפיננסיים, ומעניק מניסיונו לתלמידים.

באפיק פיננסים מאמינים במודל משולש שווה הצלעות הגורס כי בכדי להצליח במסחר, חייבים להתקיים שלושה פרמטרים: 
1. לימוד החומר הפרקטי.
2. יישום החומר.
3. ליווי אישי וצמוד.
קיומם של שלושת הפרמטרים מאפשר ללקוח להגדיל ולהעצים את סיכוי ההצלחה שלו במסחר.

אז למה ללמוד באפיק פיננסים?
המאמנים האישיים של אפיק פיננסים בוטיק האימון לפרקטיקה בשוק ההון הינם בעלי יכולות בין-אישיות מעולות, כמו גם יכולות יוצאות דופן בתחום התמחות- שוק ההון והמט"ח. כיוון שמסחר בשוק ההון, במט"ח או במדדים נחשב לפשוט יחסית וכל שיש לעשות הוא ללמוד ולהכיר את האסטרטגיות והשיטות השונות ולפעול על פיהן, תפקידו של המאמן האישי הוא בעיקר לעזור ולהדריך בניתוח מצב השוק וביצוע קבלת החלטות נכונות, תוך נטרול אלמנטים פסיכולוגיים רגשיים אשר עלולים להשפיע על ההחלטה.

עיקר הלמידה בשיטת האימון האישי של אפיק פיננסים היא איך לקבל החלטה מושכלת ונכונה המבוססת ניסיון. המאמן האישי, אשר מכיר את הסטודנט, מלווה אותו ובוחן את אופן חשיבתו, יכולתו הקוגניטיבית ואת האופן בו הוא מקבל את החלטותיו יכול, בצורה חכמה ושקולה, לכוונו וללמדו לסחור ולקבל החלטות עפ"י סגנון ההשקעה המותאם לו. חשוב לציין כי קורסים באפיק פיננסים מתקיימים בכיתות לימוד קטנות ואינטימיות, של עד חמישה תלמידים, דבר המאפשר לימודים יעילים במיוחד. בנוסף לכך, כל סטודנט נכנס לאחר סיום הקורס אל חדר המסחר של המרכז ובו הוא מתנסה בעסקאות הראשונות, תוך קבלת ליווי צמוד.

סרטון עם אלי קאופמן, מייסד אפיק פיננסים:פיק פיננסים הוקם בשנת 2008, ומאז הכשיר מאות סטודנטים באימונים אישיים בתחום שוק ההון והמט"ח. מר אלי קאופמן, מייסד אפיק פיננסים, הינו בעל ניסיון רב במסחר, דבר המבטיח לסטודנטים לימודים איכותיים במיוחד וליווי אישי כל הדרך להצלחה. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אפיק פיננסים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?