אנקורי פסיכומטרי

תבוא. תבין

רשת אנקורי מתמחה בהכנה לבחינה הפסיכומטרית בצורה המקצועית והאפקטיבית ביותר. אנקורי פסיכומטרי מציעה מגוון מסלולים המאפשרים התאמת הקורסים לצרכים האישיים של כל תלמיד ובהם יוכל ללמוד בקצב ובזמן שנוחים לו. לאנקורי פסיכומטרי סניפים בחיפה, תל אביב, ירושלים, קריות, חדרה, רעננה, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון, אשדוד, באר שבע ונהריה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס פסיכומטרי - אנקורי פסיכומטרי
אנקורי הינה רשת חינוך גדולה המלווה תלמידים מהתיכון, דרך קורסי הכנה לבחינות הבגרות ועד לבחינה הפסיכומטרית.  קורסי הפסיכומטרי חדשניים ומעודכנים ונועדו להכין את התלמידים בצורה הטובה והמקצועית ביותר לבחינה הפסיכומטרית תוך מיצוי הפוטנציאל המקסימלי של התלמיד. באנקורי פסיכומטרי מבינים שקיימת רק דרך אחת להצלחה בבחינה הפסיכומטרית והיא דרך ההבנה, ומתמקדים בעיקר בחשיבה ובהבנה הנדרשת כדי לפתור את שאלות הבחינה בצורה הטובה ביותר ולהוציא את הציון הגבוה ביותר. במהלך קורס ההכנה רוכשים התלמידים מיומנויות פסיכומטריות וכלים להבנת הבחינה במטרה שכל תלמיד ידע לגשת אל השאלות בצורה יעילה, שחוסכת זמן ומביאה אל התשובה הנכונה במינימום מאמץ.  

בקורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית באנקורי מובילים את התלמידים להצלחה מירבית בבחינה תוך מיצוי היכולת של כל תלמיד. קורס הפסיכומטרי הינו יחודי ומקיף והסטודנטים בקורס נהנים מאווירה נעימה, מדריכים מקצוענים בעלי ידע ונסיון רב בהכנה לבחינה, הקשובים לתלמידים וניחנים ביכולת קומוניקטיבית גבוהה, בסימפתיה וסבלנות אין קץ ובעיקר מעבירים את החומר בצורה פשוטה וקלילה תוך ליווי אישי. וכן נהנים התלמידים ממסלולים גמישים המותאמים באופן אישי לצרכים האישיים של כל תלמיד, מחומרי לימוד יחודיים ומקיפים המתעדכנים בכל השינויים במהרה, וכמובן ממרתון שמתקיים לקראת סיום הקורס בו נערכים סימולציות המדמות את הבחינה האמיתית ומתרגלות את התלמיד בהתמודדות עם המבחן בצורה הטובה ביותר. בשערי אנקורי פסיכומטרי עברו בהצלחה גבוהה אלפי תלמידים מרוצים.

רשת אנקורי נולדה במקביל לקום המדינה, בשנת 1948. עשרות אלפי אנשים מרוצים בחרו מאז באנקורי בכדי לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, דבר המקנה לרשת ניסיון רב במיוחד בהקנייה של חינוך והשכלה לתלמידים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אנקורי פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?