אנגלו סכסון

קורס נדל"ן ותיווך

המכללה לנדל"ן מקבוצת אנגלו-סכסון מציעה קורס נדל"ן במגוון רחב של מסלולים, המקנים מקצוע מרתק ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

למכללה סניפים בכל רחבי הארץ : אשדוד, באר-שבע, הרצליה, חיפה, ירושלים, כפר-סבא, נתניה, פתח-תקווה, ראשל"צ, תל-אביב (מרכז), תל-אביב (צפון) או קורס אינטרנטי בזמו אמת מהבית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה לנדל"ן מקבוצת אנגלו-סכסון - מסלולי לימוד
קורסי תיווך בסיסי :
קורס הכנה למבחן רשם המתווכים
קורס שיווק ומכירות בתיווך נדל"ן
קורסי תיווך מתקדם :
קורס יועצי נדל"ן למגורים
קורס יועצי נדל"ן מסחרי
קורסי תיווך משולב :
קורס הכנה למבחן + קורס שיווק ומכירות
קורס הכנה למבחן + קורס יועצים למגורים
קורס הכנה למבחן + קורס יועצים למסחרי

עולם הנדל"ן הינו תוסס במיוחד, וקיים ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום. קורס נדל"ן של המכללה לנדל"ן מקבוצת אנגלו-סכסון מעניק ידע מקיף ועדכני, על מנת ליצור עתיד טוב יותר. הודות לשיתוף הפעולה עם אנגלו-סכסון, הסטודנטים נהנים מצוות מרצים בעל ניסיון רב במיוחד, ובכלל זה ניסיון עדכני המגיע מהשטח. בנוסף, כל המסיימים זכאים לתעודה של המרכז להשתלמויות בר אילן, המאפשרת להשתלב בחברות נדל"ן מובילות במשק הישראלי.

קורס השקעות בנדל"ן - המכללה לנדל"ן מקבוצת אנגלו-סכסון
קורס מרתק זה מעניק לסטודנטים תשתית ידע נרחבת, המאפשרת להשקיע בצורה מושכלת וזהירה בנכסי נדל"ן. בדרך זו ניתן לשפר את תוחלת הרווח, ולהתמודד עם הסיכונים הכרוכים בהשקעות. במהלך הקורס הסטודנטים ירכשו תובנות רבות, ובהן גיבוש ארגז כלים, הבנת רעיון ההשקעה הממונפת, הכרת שוק הנדל"ן, ועוד. נושאי לימוד נוספים כוללים ניהול מו"מ עסקי, הזדמנויות רכישה, השקעות נדל"ן בחו"ל, ורכישה מכונס נכסים. קורס השקעות בנדל"ן כולל 15 מפגשים שבועיים, במסלול לימודי ערב.

קורס הכנה למבחני תיווך - המכללה לנדל"ן מקבוצת אנגלו-סכסון
על מנת לעסוק בתיווך יש לעבור מבחני הסמכה, והמכללה לנדל"ן מציעה קורס מקיף ואיכותי המקנה את כל הידע הנחוץ. הסטודנטים של קורס הכנה למבחני תיווך יזכו להכנה יסודית הכוללת טיפים ייחודיים ומרתון מבחנים אינטנסיבי, במהלך שמונה מפגשים במתכונת של שני מפגשים בשבוע בשעות הערב במיוחד לאנשים עובדים. חשוב לציין כי ההרשמה לבחינת הרישוי נעשית באופן עצמי, ובאחריות הנבחן בלבד ישירות דרך אתר האינטרנט של משרד המשפטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אנגלו סכסון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?