הסטודיו לאמנויות הבמה תיאטרון חולון

קורס משחק

הסטודיו לאמנויות הבמה-תיאטרון חולון מציע קורסי תיאטרון במגוון מסלולים מרתקים, המקנים כלים מקצועיים מתקדמים ומאפשרים להשתלב בעולם מאתגר ותוסס.
הסטודיו מוכר ונתמך על ידי משרד התרבות המדע והספורט ועריית חולון
הלימודים בסטודיו הינם למועמדים מעל 18 ומעלה.
הלימודים בסטודיו מוכרים לפיקדון עבור חיילים משוחררים.

 

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

חדש! סדנאות משחק בסטודיו לאמנויות הבמה - תיאטרון חולון
מידע כללי - הסטודיו לאמנויות הבמה-תיאטרון חולון
הסטודיו נוסד בשנת 1998, ומלמדים בו טובי המורים בארץ דוגמת משה איבגי, אסתי זקהיים, רמה מסינגר, ירדן בר כוכבא, חיים עבוד, יוסי יונגמן, מישה לוריה, ועוד. המסלול העיקרי של הסטודיו הוא לימודי תעודה במשחק, המאפשרים לשחקנים לעתיד לפתח זהות של יוצרים עצמאיים בתחומי הכתיבה, הבימוי והמשחק.

הסטודיו לאמנויות הבמה-תיאטרון חולון - לימודי תעודה במשחק
מסלול מרתק זה מקנה כלים מקצועיים, המאפשרים להתמודד עם כל תפקיד בתיאטרון, בקולנוע או בטלוויזיה, ובמקביל מסייע לעורר את היצירתיות, חופש המחשבה והיוזמה האישיים, בדרך אל הפקת פרויקטים והצגות עצמאיות. משך הלימודים הוא שלוש שנים במתכונת של חמישה ימי לימוד, בין השעות 23:30 - 15:30.

לימודי תעודה במשחק - תוכנית הלימודים
במהלך הלימודים בסטודיו לאמנויות הבמה-תיאטרון חולון הסטודנטים נחשפים לתחומים מרתקים, תוך התמקדות בעולם התיאטרון על גווניו השונים. פנטומימה ומסכות, משחק מול מצלמה, סייף ואקרובאטיקה, תולדות התיאטרון (מודרני), פיתוח קול, הגשת שיר, אימפרוביזציה, שפה ודיבור (דיקציה), שיעורי ליצנות, עבודה על דמויות, קראטה, פרויקט אישי, העלאת הצגות באולמות התיאטרון, פסיכו דרמה, תנועה, ואף סיוע כצוות טכני להפקות של שנה ב' וג' הם רק חלק מהתכנים של קורס תעודה במשחק.

הסטודיו לאמנויות הבמה-תיאטרון חולון - יתרונות לסטודנטים
הודות למיקום של הסטודיו בתוך תיאטרון חולון, הסטודנטים נהנים ממקור השראה ולמידה בלתי פוסק. בנוסף לכך, הסטודנטים צופים בהצגות ומופעי אמנות רבים, מעלים הצגות באולמות התיאטרון, מקיימים מפגשים עם השחקנים והיוצרים, ובכך חשופים לעשייה תיאטרלית במהלך כל תקופת הלימודים. עוד חשוב לציין כי בסטודיו מקפידים על כיתות לימודים קטנות, המאפשרות להעניק יחס אישי לכל תלמיד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הסטודיו לאמנויות הבמה תיאטרון חולון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?