איזי ווי פסיכומטרי

הכנה לפסיכומטרי בשיטת The EZ Way

מכון ההכנה לבחינה הפסיכומטרית בשיטת The EZ Way (איזי ווי) פועל החל משנת 1998 ומציע קורס פסיכומטרי ייחודי, מקצועי ומקיף השואף למקסם את יכולתו של התלמיד ולהובילו להצלחה בבחינה הפסיכומטרית. קורס הפסיכומטרי האקדמי של איזי ווי נלמד במוסדות אקדמיים רבים הכוללים את מכינות האוניברסיטאות והמכללות המובילות. 
סניפים של איזי ווי פסיכומטרי נמצאים בערים הבאות: חיפה, קריות, שרון, תל אביב, אריאל, טייבה, ירושלים, רמת גן, קרית מלאכי, ובאר שבע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס פסיכומטרי ב- EZ WAY
קורס פסיכומטרי ב- EZ WAY הינו קורס הנלמד בשיטת "פסיכומטרי אקדמי" אשר פותחה ונלמדת במוסדות השכלה גבוהה, המפקחים על שיטות הלימוד וטכניקות ההוראה. מטרת השיטה, להביא את בוגרי הקורס לפקולטה בה ירצו ללמוד. לכן, שיטת לימוד זו, נבחרת מאז שנת 98' על ידי אוניברסיטאות ומכללות בעבור סטודנטים במכינות קדם אקדמיות ומועמדים לפקולטות מובילות.

קורסים בשיטת פסיכומטרי אקדמי של EZ Way נבחרו ונלמדים באוניברסיטאות ומכללות בישראל. ביניהן אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן גוריון, המרכז האוניברסיטאי באריאל, מכללת וינגייט, מכללת סמינר הקיבוצים, המכללה האקדמית אחוה ועוד. הקורסים נועדו לענות על הדרישות של המוסדות המובילים להשכלה, ועל כן סיכויי ההצלחה והקבלה ללימודים בה, הוא הגבוה ביותר.

קורס הפסיכומטרי של EZ WAY נשען על ההנחה כי חשוב לתרגל הרבה ונכון. בעזרת מדריך הקורס והמאמן הפרטי ינתחו עם כל תלמיד ותלמיד בקורס את התרגולים שלו תוך מיקוד אישי והטלת משימות אישיות אשר ידרבנו אותו לתרגל באיכות, היקף ורמה גבוהה. בנוסף, EZ Way מתאימה את שיטת הלימוד לכל תלמיד בנפרד ומצמידה לו מאמן פרטי המפקח עליו ומדריך אותו.

קורסי הפסיכומטרי בEZ WAY כוללים מספר מסלולי לימוד
מסלול V.I.P: מסלול לימוד קבוצתי + פרטי.
מסלול פרטי - 1 על 1: קורס במתכונת פרטית מלאה.
מסלול המותאם ללקויי למידה: עד 16 תלמידים בכיתה, קורס ארוך ורגוע עם מדריכים בעלי הכשרה מיוחדת להוראה ללקויי למידה הנפתח חודש לפני כל קורס אחר.
קורס פסיכומטרי למועמדים לרפואה
קורסי פסיכומטרי פרטיים
קורסי פסיכומטרי למגזר החרדי
קורסי פסיכומטרי לנשים בלבד
קורסי הכנה לבחינת אמי"ר
קורסי הכנה לבחינת מימ"ד

לרשות התלמידים בEZ WAY עומדת מערכת הלמידה המתקדמת ביותר באינטרנט - EZ Learning. המערכת כוללת משחקי למידה ממכרים, משחק בסלולרי, ניתוח דפוסי תרגול ואיתור נקודות תורפה בסימולציות. התרגול הממוקד במערכת נועד לדרבן תרגול, לשכלל שיטות למידה ולהוציא את המקסימום מכל תלמיד בקורס.

מכון ההכנה לפסיכומטרי איזי ווי צבר ניסיון רב בהוראת קורסי פסיכומטרי החל משנת 1998, ומהווה כיום את אחת מחברות הפסיכומטרי הגדולות במדינה. מוסדות אקדמיים רבים ומובילים בחרו בקורסי הכנה לפסיכומטרי של EZ Way, ומעידים על הקורסים האיכותיים של המכון.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
איזי ווי פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?