פסיכומטרי ללקויי למידה

קורס פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה

מכון ההכנה לבחינה הפסיכומטרית בשיטת The EZ Way (איזי ווי) פועל החל משנת 1998 ומציע קורס פסיכומטרי ייחודי, במיוחד לבעלי לקויות למידה. קורס הכנה לפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה מאפשר לממש את הפוטנציאל האישי, ולהשתלב במוסדות להשכלה גבוהה.
קורסי פסיכומטרי ללקויי למידה של EZ Way מתקיימים בת"א, רמת גן, חיפה, באר שבע, ראשון לציון, רחובות, חדרה, נתניה, ירושלים ושוהם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה - איזי ווי פסיכומטרי
מכון ההכנה לפסיכומטרי EZ WAY זיהה את הקשיים הספציפיים של בעלי לקויות למידה, ופיתח קורס הכנה לפסיכומטרי המותאם במיוחד על מנת להתמודד עם קשיים אלו. מבחן הפסיכומטרי דורש תשומת לב והתייחסות לפרטים קטנים, דבר המקשה מאוד על בעלי לקויות למידה. לשם כך, מכון איזי ויי הכנה לפסיכומטרי מציע קורס עם כיתות קטנות במיוחד, המאפשרות לכל סטודנט לזכות בתשומת הלב ובליווי האישי המתאימים לו ולצרכיו הייחודיים.

קורס הכנה לפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה של מכון Ez Way מאפשר לסטודנטים לקבל הכשרה אופטימאלית לקראת המבנה הייחודי של הבחינה הפסיכומטרית, ולהתמודד עם הקשיים השונים של בחינה זו. צוות המרצים של מכון איזי ווי לפסיכומטרי נמנה עם המורים המובילים בארץ, ויחד עם תרגול ממוקד באינטרנט, שיעורי תגבור, דפי סיכום שיעור, שיטות לימוד בלתי שגרתיות, ספרי לימוד ייחודיים, לימודים תוך שימוש במגוון אמצעים ייחודיים, טכניקות ייחודיות לתרגול ושיפור ידע בתחומים שונים, תוכנות לימודיות, שעות תרגול רבות, שיעורי עזר, לימוד באמצעות הסלולרי, ליווי אישי, מבחנים תקופתיים ומורים פרטיים, כל תלמיד מקבל את ההזדמנות הטובה ביותר ללמוד לפסיכומטרי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
פסיכומטרי ללקויי למידה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?