איגוד מטפלי הספא בישראל

קורסים מקצועיים ואטרקטיביים בטכניקות עיסוי מתקדמות

איגוד מטפלי הספא בישראל הינו מכללה בתחום הרפואה האלטרנטיבית - משלימה. האיגוד מציע מגוון רחב של קורסים מקצועיים ומרוכזים בתחום העיסוי שאורכים מספר חודשים בלבד, מה שמבטיח כי זמנו של התלמיד לא יבוזבז וכי מחיר הקורסים יהיה אטרקטיבי ביותר. איגוד מטפלי הספא בישראל מתאים את הקורסים לצורכי הסטודנטים תוך מתן דגש על מצוינות לימודית ומקצוענות. הלימודים מתקיימים בהרצליה פיתוח - כפר שמריהו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים באיגוד מטפלי הספא בישראל:
קורס עיסוי שיקומי
קורס טכניקות מתקדמות בעיסוי
קורס עיסוי איורוודה
קורס השתלמות עיסוי רקמות עמוק
השתלמות בעיסוי לנשים הרות ועיסוי תינוקות - משולב
השתלמות למטפלים בעיסוי - טיפול עם אבנים חמות וקרות

איגוד מטפלי הספא בישראל הוא מכללה חדשה בתחום הרפואה האלטרנטיבית אשר מקיימת שלל קורסים והשתלמויות בתחום העיסוי. האיגוד חרט על דיגלו מצוינות לימודית ותנאי לימוד אופטימאליים שילוו את הסטודנטים כבר מתחילת דרכם כמטפלים ברפואה המשלימה. כחלק מראיית עולם זו מקיים האיגוד קורסים מרוכזים שאורכים מספר חודשים בלבד בהם לומדים הסטודנטים כל מה שהם צריכים לדעת ומדלגים על המיותר ועל בזבוז הזמן. את הקורסים בנו ומעבירים מרצים בכירים מאיגוד מקצועות העיסוי, מה שמבטיח קורסים איכותיים ומקצועיים שגם מוכרים ע"י איגוד מקצועות העיסוי. בנוסף, העובדה כי הקורסים מרוכזים מאפשרת לאיגוד להציע אותם במחירים אטרקטיביים ביותר.

הלימודים באיגוד מטפלי הספא בישראל מציעים את השילוב המנצח בין מקצועיות, אטרקטיביות ויעילות. סטודנטים שילמדו באיגוד יהנו ממרצים בכירים, עלות קורסים אטרקטיבית, ובקורסים שאורכם כאורך פרק הזמן האופטימאלי הנחוץ לרכישת הכלים המקצועיים ביותר.

הקורסים של איגוד מטפלי הספא בישראל מוכרים על ידי איגוד מקצועות העיסוי בישראל, דבר שמבטיח לבוגרים תעודה מקצועית ומוכרת בתחום. מרצי המכללה, אשר בונים ומעבירים את הקורסים ידועים בשל מומחיותם, נסיונם והשם העולמי שקנו לעצמם בארץ ובעולם. המרצים, מעניקים יחס חם ואישי לכל סטודנט וכן מעדכנים באופן מתמיד את החומר הנלמד. בנוסף כל סטודנט שילמד באיגוד מטפלי הספא בישראל יהנה מהשמה מקצועית במוקדים שונים בתחום הרפואה המשלימה בהם בתי ספא, קליניקות רפואיות ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
איגוד מטפלי הספא בישראל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?