אורנים המכללה האקדמית לחינוך

לימודי תעודה והתמחות

אורנים המכללה האקדמית לחינוך נמצאת ליד טבעון, ומציעה החל משנת 1951 מגוון מסלולים מרתקים. לימודי תעודה והתמחות במכללה מקנים ידע מקיף לצד כלים פרקטיים, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים של לימודי תעודה והתמחות - מכללת אורנים לחינוך:
הרחבות הסמכה והתמחויות
תעודה מקצועית, בעלי תפקידים והתמחויות
תעודה מקצועית וקריירה שנייה
מית"ב- מנהיגות ומצוינות בניהול
מיתרים- הכשרת עובדי חינוך ורווחה
מסלולי לימוד להרחבת והעמקת הידע
ניהול עצמי ומודעות עצמית
לימודי יצירה ואומנות
תכניות התמחות- פוסט תואר שני

אורנים המכללה האקדמית לחינוך פיתחה תוכניות לימודי תעודה והתמחות מרתקים ומגוונים, המשלבים בין תיאוריה ופרקטיקה. דגש מרכזי ניתן על התפתחות מקצועית ואישית, אשר מתאפשרים הודות לצוות המרצים האיכותי של מכללת אורנים, הכולל אנשי הוראה בעלי ניסיון רב לצד חוקרים במגוון תחומים. כדאי לדעת שאמצעי ההוראה הינם חדשניים ומתקדמים מבחינה טכנולוגית, דבר המבטיח לימודים איכותיים המסייעים להתפתח מבחינה אישית ומקצועית גם יחד.

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לסטודנטים של לימודי תעודה והתמחות יתרונות רבים, ובהם שכר לימוד אוניברסיטאי, המפוקח על ידי משרד החינוך. בנוסף, כחלק מהחזון החברתי של המכללה, מוצעות מגוון מלגות על פי קריטריונים, דוגמת רקע סוציו אקונומי, מלגות הצטיינות, מלגות לעידוד פעילות חברתית, מלגת פר"ח, ומלגות של אגודת הסטודנטים. חשוב לציין כי מכללת אורנים לחינוך פועלת רבות בתחום המעורבות הקהילתית, והסטודנטים מעורבים בפעילות של מכינה קדם צבאית, מרכז לקידום החינוך וההוראה של נוער בסיכון, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?