אורנים המכללה האקדמית לחינוך

תוכניות מיוחדות

אורנים המכללה האקדמית לחינוך נמצאת ליד טבעון, ומציעה החל משנת 1951 מגוון מסלולים מרתקים. לימודי תעודה והתמחות במכללה מקנים ידע מקיף לצד כלים פרקטיים, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תוכניות מיוחדות בפקולטות השונות - מכללת אורנים לחינוך:
תכנית למצטיינים
תכנית גמישה לאנשים עובדים
תעודת הוראה לאקדמאים
השלמת תואר אקדמי מל"ח הארץ - תואר ראשון לעוסקים בעבודה חינוכית ואו חברתית

אורנים המכללה האקדמית לחינוך מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד, המיועדים לקהל הרחב. לצד לימודי תואר ראשון בחינוך, המכללה מציעה גם לימודי תואר ראשון במגוון נושאים, ובכלל זה לימודי מדעי הרוח, אמנות ומדעים מדויקים, אשר מקנים תואר מטעם אוניברסיטת חיפה. ייחודה של מכללת אורנים מתבטא במסלולי הלימוד המרתקים, כמו גם באופן הלימודים אשר כולל התנסות מעשית נרחבת לצד סדנאות פרקטיות, וזאת נוסף על הידע האקדמי.

דגש מיוחד ניתן במכללת אורנים על מעורבות חברתית חינוכית, ושמירה על קשר הדוק עם יהודי התפוצות, תוך הקפדה על מצוינות אקדמית. תכנים אלו באים לידי ביטוי בתוכניות הלימוד של המכללה, אשר משלבות פעילויות חברתיות של הסטודנטים והמרצים בקהילה המקומית. חלק מרכזי נוסף של הפעילות החברתית הוא בנייה של מגוון פרויקטים בתחום החינוך, המיועדים הן לנוער בסיכון והן לילדים מחוננים, תוך עיסוק בתכנים מהיהדות והתמקדות בקידום הסובלנות בין הדתות.

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לסטודנטים יתרונות רבים, ובהם שכר לימוד אוניברסיטאי, המפוקח על ידי משרד החינוך. בנוסף, כחלק מהחזון החברתי של המכללה, מוצעות מגוון מלגות על פי קריטריונים, דוגמת רקע סוציו אקונומי, מלגות הצטיינות, מלגות לעידוד פעילות חברתית, מלגת פר"ח, ומלגות של אגודת הסטודנטים. חשוב לציין כי מכללת אורנים לחינוך פועלת רבות בתחום המעורבות הקהילתית, והסטודנטים מעורבים בפעילות של מכינה קדם צבאית, מרכז לקידום החינוך וההוראה של נוער בסיכון, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?