אורנים המכללה האקדמית לחינוך

הפקולטה למדעי הטבע של אוניברסיטת חיפה באורנים B.A ו- B.Sc

אורנים המכללה האקדמית לחינוך נמצאת ליד טבעון, ומציעה החל משנת 1951 מגוון מסלולים מרתקים. לימודי תואר ראשון בפקולטה למדעי הטבע מקנים ידע מקיף לצד כלים פרקטיים, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים במחלקה להוראת המדעים - מכללת אורנים לחינוך:
החוג לביולוגיה וסביבה
החוג למדעים מדויקים: מתמטיקה, פיזיקה, ומדעי המחשב

אורנים המכללה האקדמית לחינוך מציעה לימודי מדעי הטבע מרתקים ועדכניים, המהווים חלק מהפקולטה למדעי הטבע של אוניברסיטת חיפה. סגל המרצים של החוג לביולוגיה וסביבה, וכן של החוג למדעים מדויקים, כולל חוקרים פעילים העומדים בחזית המחקר בתחומם. חשוב לציין כי הלימודים מתקיימים בקמפוס של מכללת אורנים, באווירת לימודים נעימה ובקבוצות קטנות, אך בוגרי התואר זכאים לתעודת B.Sc מטעם אוניברסיטת חיפה.

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לסטודנטים של לימודי תואר ראשון במדעי הטבע יתרונות רבים, ובהם שכר לימוד אוניברסיטאי, המפוקח על ידי משרד החינוך. בנוסף, כחלק מהחזון החברתי של המכללה, מוצעות מגוון מלגות על פי קריטריונים, דוגמת רקע סוציו אקונומי, מלגות הצטיינות, מלגות לעידוד פעילות חברתית, מלגת פר"ח, ומלגות של אגודת הסטודנטים. חשוב לציין כי מכללת אורנים לחינוך פועלת רבות בתחום המעורבות הקהילתית, והסטודנטים מעורבים בפעילות של מכינה קדם צבאית,מרכז לקידום החינוך וההוראה של נוער בסיכון, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?