אורנים המכללה האקדמית לחינוך

הפקולטה למדעי החברה והרוח

אורנים המכללה האקדמית לחינוך נמצאת ליד טבעון, ומציעה החל משנת 1951 מגוון מסלולים מרתקים. לימודי תואר ראשון בפקולטה למדעי החברה והרוח מקנים ידע מקיף לצד כלים פרקטיים, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים במכללת אורנים לחינוך - הפקולטה למדעי החברה והרוח
מדעי החברה - B.Ed
חינוך חברתי קהילתי (חינוך לא פורמאלי)
אמנות
גיאוגרפיה ולימודי סביבה
לימודי ארץ ישראל
סוציולוגיה
אזרחות ולימודי דמוקרטיה
הוראת השפה הערבית
תקשורת

מדעי הרוח - B.A
מקרא
ספרות, דרמה ומבע יצירתי
מחשבת ישראל
היסטוריה של עם ישראל; היסטוריה כללית; היסטוריה של המזה"ת בן זמננו
שפה וספרות אנגלית
לשון עברית
לימודים רב תחומיים
לימודי המזרח התיכון

אורנים המכללה האקדמית לחינוך שמה לה למטרה להעמיק את הידע הדיסציפלינארי של הסטודנטים, על מנת להעמיק ידע מובחן, עדכני ומעמיק. מעבר למטרה של הרחבת הידע גרידא, הפקולטה למדעי החברה והרוח במכללת אורנים חרתה על דגלה חזון חברתי של הצמחת בני אדם מעורבים, ובעלי השקפת עולם ערכית הומניסטית. בנוסף, בוגרי לימודי תואר ראשון במדעי החברה והרוח הינם בעלי חשיבה מדעית ביקורתית, ובעלי המיומנויות הנחוצות לשם למידה עצמית מתמדת.

לימודי תואר ראשון במדעי החברה והרוח במכללת אורנים לחינוך מזכים בתואר B.Ed או B.A, וכן בתעודת הוראה לבית הספר העל-יסודי באחד מחוגי הלימוד. חשוב לציין כי הסטודנטים יכולים ללמוד לשתי תעודות הוראה, דבר הפותח אפשרויות תעסוקה מגוונות במיוחד. קהל יעד נוסף של לימודי מדעי החברה והרוח לתואר ראשון באורנים הם מורים בפועל המעוניינים לרכוש תואר, וכן בעלי תארים אקדמאיים אשר מבקשים להשתלב במערכת החינוך בתפקידי הוראה.

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לסטודנטים יתרונות רבים, ובהם שכר לימוד אוניברסיטאי, המפוקח על ידי משרד החינוך. בנוסף, כחלק מהחזון החברתי של המכללה, מוצעות מגוון מלגות על פי קריטריונים, דוגמת רקע סוציו אקונומי, מלגות הצטיינות, מלגות לעידוד פעילות חברתית, מלגת פר"ח, ומלגות של אגודת הסטודנטים. חשוב לציין כי מכללת אורנים לחינוך פועלת רבות בתחום המעורבות הקהילתית, והסטודנטים מעורבים בפעילות של מכינה קדם צבאית,מרכז לקידום החינוך וההוראה של נוער בסיכון, ועוד.

 

 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?