אורנים המכללה האקדמית לחינוך

לימודי תואר ראשון בחינוך

אורנים המכללה האקדמית לחינוך נמצאת ליד טבעון, ומציעה החל משנת 1951 מגוון מסלולים מרתקים. לימודי תואר ראשון בפקולטה לחינוך מקנים ידע מקיף לצד כלים פרקטיים, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים - הפקולטה לחינוך - מכללת אורנים לחינוך:
חינוך מיוחד
חינוך והתפתחות לגילאים הצעירים - גננות מורות
גננות בחינוך מיוחד
חדש! החוג לחינוך - מכללת אורנים הינה המכללה הראשונה לחינוך שזכתה לאישור פתיחת חוג לחינוך
הוראה וחינוך לביה"ס היסודי
הוראת מתמטיקה - חינוך מתמטי
הוראת טבע ומדע - חינוך מדעי
הסבת אקדמאים להוראה
השלמת תואר אקדמי למורים בפועל

הפקולטה לחינוך במכללת אורנים שמה לה למטרה לטפח מורים ומחנכים איכותיים ומקצועיים, אשר יחנכו את הדורות הבאים מתוך רוח הומניסטית, ומתוך כבוד למורשת ישראל לצד מודעות למורשת ולזהות של אחרים. לימודי תואר ראשון בחינוך מסייעים לפתח כושר מנהיגות וסקרנות אינטלקטואלית, המבוססים על ידע נרחב ועדכני בתחומי ההתמחות, כמו גם על ידע הנרכש מהתנסות מעשית נרחבת. על המחנכים בימינו מוטלת אחריות רבה, ומשום כך תוכניות הלימודים של הפקולטה לחינוך פותחו תוך קשר הדוק עם מערכת החינוך מצד אחד, ועם הקהילה מצד שני.

סגל ההוראה של הפקולטה לחינוך באורנים פועל מתוך חזון חברתי, ומתוך גישה הרואה בחינוך והוראה כלי לשינוי חברתי מתוך רוח הומניסטית וגישה רב תרבותית. תוכניות ההכשרה של לימודי תואר ראשון בחינוך נטועות היטב בשדה החינוכי, ומאפשרות לרכוש את הכלים הנחוצים על מנת לעסוק בהוראה בכל תפרוסת הגילאים ובכל התחומים הנדרשים על ידי מערכת החינוך. בנוסף, תוכניות ההכשרה של הפקולטה לחינוך משלבות את לימודי התואר יחד עם לימודי החינוך וההוראה, ומעניקות מקצוע מבוקש לצד ידע נרחב ועדכני.

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לסטודנטים יתרונות רבים, ובהם שכר לימוד אוניברסיטאי, המפוקח על ידי משרד החינוך. בנוסף, כחלק מהחזון החברתי של המכללה, מוצעות מגוון מלגות על פי קריטריונים, דוגמת רקע סוציו אקונומי, מלגות הצטיינות, מלגות לעידוד פעילות חברתית, מלגת פר"ח, ומלגות של אגודת הסטודנטים. חשוב לציין כי מכללת אורנים לחינוך פועלת רבות בתחום המעורבות הקהילתית, והסטודנטים מעורבים בפעילות של מכינה קדם צבאית,מרכז לקידום החינוך וההוראה של נוער בסיכון, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?