אורלי שי

המרכז לסטיילינג

"אורלי שי המרכז לסטיילינג" הוא מרכז הדרכה יוקרתי ומוביל בתחום שדרוג וטיפוח המראה, המציע קורס סטיילינג לכל המגזרים.
הלימודים ברמת גן או בקריית ביאליק

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס סטיילינג - "אורלי שי המרכז לסטיילינג"
קורס בייסיק BASIC
קורס בייסיק פלוס BASIC +
קורס אדוואנס ADVANCED
קורס פרופישונאל PROFESSIONAL
קורס ביזנס BUSINESS
קורס רפרזנטורים REPRESENTORS

סטיילינג הינו דבר חשוב במיוחד בעולם של היום, בו סטייל היא מילה נרדפת לאיכות. "אורלי שי המרכז לסטיילינג" פיתח קשת רחבה של קורסים ייחודיים, על מנת להקנות לכל אדם את הכלים המקצועיים הנחוצים בתחום. המראה מהווה את כרטיס הביקור שלנו, וההישגים בתחום האישי והעסקי גם יחד מושפעים במידה ניכרת ממראה חיצוני ופרזנטציה אישית. משום כך, חשוב יותר מתמיד להקפיד על סטיילינג מקצועי, תוך ליווי של אנשי מקצוע בתחום.

קורס סטיילינג ב"אורלי שי מרכז סטיילינג" מוצע במגוון התמחויות, בהתאם לצרכים השונים של כל מגזר. למגזר הפרטי מוצעים מפגשים חברתיים לגיבוש, יעוץ תדמית בליווי צמוד, ועוד. לצרכי המגזר המקצועי פותח קורס ייחודי המעניק הכשרה מקיפה, אשר מקנה תעודת יועצי תדמית וסטייליסטים. למגזר האישי והעסקי "אורלי שי מרכז סטיילינג" פיתח קורס בניית מיתוג אישי ויזואלי לעובדים, הכשרת מוכרנים ברשתות האופנה כיועצי תדמית, ועוד.

אורלי שי קס הינה מעצבת אופנה ותדמית, בעלת ניסיון של יותר משני עשורים בתחום הסטיילינג. ניסיונה הרב בהגשת פינות אופנה וסטיילינג בטלוויזיה, יעוץ לאמנים, חברות אופנה ואנשי תקשורת, ועריכת מדורי אופנה בעיתונים מובילים בישראל, מבטיח כי הסטודנטים של קורס סטיילינג יזכו לקבל מהידע העשיר אותו צברה לאורך השנים. תוכנית הלימודים של קורס סטיילינג מקנה כלים פרקטיים נרחבים לצד רקע תיאורטי, ומאפשר לכל אחד לרכוש את הכלים הנחוצים על מנת לייצר את המראה האידיאלי.

קורס בייסיק BASIC - עיצוב תדמית - קורס זה כולל ארבעה מפגשים מרתקים, המקנים היכרות בסיסית עם תחום עיצוב תדמית אישית. המשתתפים בקורס ילמדו דרכי אבחון החל מהשיעור הראשון, באמצעות שיטת אורלי שי הייחודית. משך קורס בייסיק בעיצוב תדמית נמשך 10 שעות אקדמיות, כולל התנסות של אבחון והתאמה, ומתקיים ברמת גן וקריית ביאליק.

קורס בייסיק פלוס BASIC + - עיצוב תדמית אישית - קורס זה מחזק את המשתתפים את היכולת להתאים בגד על פי מבנה הגוף, תוך התאמה למבני גוף שונים ולמערכות הלבוש של המשתתפים. באמצעות שיטת אורלי שי המשתתפים רוכשים כלים וידע מתקדמים לשם עיצוב תדמית אישית נכונה ומשלימה, כולל קבלת יעוץ אישי לבאי הקורס. משך הקורס הוא 20.5 שעות אקדמיות, הנמשכות 7 מפגשים. הקורס מתקיים ברמת גן וקריית ביאליק.

קורס אדוואנס ADVANCED - הכשרת יועצי תדמית וסטייל - מסלול תעודה - קורס זה מעניק כלים מתקדמים לשם התאמת מערכות לבוש ומלתחה שלמה, כולל התנסות בסידור ארון, עיצוב סביבת הלבשה ומלתחה וייעוץ אישי עבור לקוח ספציפי. הקורס פותח על פי שיטת אורלי שי הייחודית, וכולל גם כלים באבחון אופנה וסטיילינג עתידיים. תוכנית הלימודים משלבת סדנאות, שיעורים פרונטאליים, הרצאות והתנסויות אישיות, וכוללת 18 מפגשים במשך 55.5 שעות אקדמיות. הקורס מתקיים בסניף רמת גן בלבד.

קורס פרופישונאל  PROFESSIONAL- קורס הכשרת סטייליסטים - מסלול תעודה - קורס מקיף זה מחזק את הקשר בין מדיה לסטיילינג, מיצירת סטיילינג לפרסום ותצוגות אופנה ועד יחסי ציבור, והכול תחת הדרכה אישית. הקורס משלב שיעורים פרונטאליים, הרצאות, ימי הפקה וסדנאות, וכולל 30 מפגשים על פני 87.5 שעות אקדמאיות, לא כולל ביצוע עבודת גמר ושעות השתתפות.

קורס ביזנס BUSINESS - כללי אטיקט ופרוטוקול בזירה העסקית הבינלאומית - קורס זה מיועד לאנשי ונשות עסקים, כמו גם ליועצי תדמית מוסמכים במגזר העסקי. הקורס הוא בהנחיית הגב' אליס א., אשר מרצה ביותר משלושים מדינות ברחבי העולם. במהלך הקורס אנשי ונשות עסקים ירכשו כלים לשם מקסום ההצלחה, וזאת באמצעות חיזוק דרכי תקשורת ומראה בזירה העסקית הבין לאומית. הקורס כולל חמישה מפגשים שבועיים ובסך הכול 20 שעות אקדמיות, וסוקר נושאים מרתקים דוגמת כללי האירוח העסקי, קוד הלבוש בזירה העסקית ותכתובת אנגלית עסקית, ובמהלכו המשתתפים יזכו להרצאות תיאורטיות לצד אימון בפועל בקוקטייל וארוחה.

קורס רפרזנטורים REPRESENTORS - הכשרת זכייניות לעיצוב תדמית אישית כמנחים ומרצים מטעם "אורלי שי-המרכז לסטיילינג" ואלון גל - קורס זה מיועד לבוגרי קורסים של אורלי שי המרכז לסטיילינג, ומכשיר זכייניות בשיטת אורלי שי בשיתוף תות תקשורת ותוצאות בהנהלת אלון גל. לאורך הקורס המשתתפים ירכשו כלים פרקטיים להדרכה והנחייה בשיטת אורלי שי, וכן אימון והדרכה בנושא ניהול עצמי עסקי ושיווקי. הקורס כולל 13 מפגשים שבועיים, ובסך הכול 52 שעות אקדמאיות, בהנחיית צוותי ההדרכה של שני הגופים. לאחר סיום הקורס, הבוגרים זכאים לליווי ותמיכה צמודים, עסקיים ומקצועיים גם יחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורלי שי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?