אורט סינגאלובסקי תל אביב

קורס חשמלאי מוסמך

היחידה ללימודי תעודה של מכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב מציעה קורס חשמלאי מוסמך אשר מכשיר את המשתתפים לבחינות ההסמכה החיצוניות של משרד התמ"ת ולעבודה במגוון עיסוקים בתחום ההתקנה והפיקוח על מתקני חשמל בעלי מתח נמוך.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תנאי קבלה - קורס חשמלאי מוסמך - אורט תל אביב:
על המועמדים לעמוד בתנאים הבאים- בוגרי 10 שנות לימוד לפחות, בעלי רישיון חשמלאי עוזר או חשמלאי מעשי. הקבלה כפופה לאישור משרד התמ"ת.

תוכן הקורס - קורס חשמלאי מוסמך - אורט תל אביב:
אנגלית טכנית, תכנון מתקנים, מתמטיקה, מדידת במעבדת חשמל, אלקטרוניקה תעשייתית, תורת החשמל, מיתוג, פיקוד ובקרה, עבודה מעשית בחשמל, תיעוד ודיווח טכני, מכונות חשמל, בקרים מתוכנתים, עזרה ראשונה, מתקני חשמל, בטיחות וגיהות

משך הקורס - קורס חשמלאי מוסמך - אורט תל אביב:
הקורס כולל 1260 שעות לימוד, פעמיים או שלוש בשבוע בשעות הערב.

תעודות והסמכה - קורס חשמלאי מוסמך - אורט תל אביב:
בוגרים אשר יעמדו בהצלחה בדרישות הפדגוגיות ובבחינות ההסמכה החיצוניות יקבלו תעודת גמר של חשמלאי מוסמך מטעם משרד התמ"ת (הזכאות לרישיון בכפיפות לתקנות חוק החשמל - תשי"ד).

לימודי המשך - קורס חשמלאי מוסמך - אורט תל אביב:
בוגרי הקורס אשר קיבלו רישיון "חשמלאי מוסמך" יוכלו להתקדם ללימודי קורס חשמלאי ראשי או קורס חשמל מתח גבוה. הקורסים מרחיבים את סמכויותיהם המקצועיות של המשתתפים ופותחים בפניהם אפשרויות תעסוקה נוספות.

קורס חשמלאי מוסמך מטעם מכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב נועד להכשיר את המשתתפים לעסוק במגוון עבודות בתחום ההתקנה והפיקוח על מתקני חשמל בעלי מתח נמוך. במהלת הקורס יוכשרו המשתתפים בביצוע עבודות חשמל הכוללות עריכת תכניות במתקן חשמל בעל עוצמת A80X3 ובתנאי שהמתקן שוכן במבנה המשמש כבית מלאכה, בניין משרדים או בית מגורים. בנוסף כולל הקורס הכנה לקראת בחינת ההסמכה לתעודה ולרישיון "חשמלאי מוסמך" של משרד התמ"ת. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורט סינגאלובסקי תל אביב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?