מכללות אורט

מכללות לטכנולוגיה מתקדמת ולמדעים

רשת מכללות אורט נוסדה בשנת 1949 והיא כוללת היום שבע מכללות להשכלה גבוהה המתמקדות בלימודי טכנולוגיה ומדעים. מכללות אורט להנדסאים ולהנדסה מציעות מגוון מסלולי לימוד איכותיים המושתתים על ערכי האמינות, המצוינות והמקצוענות.


ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

 

מסלולי לימוד ברשת מכללות אורט:
תואר הנדסאי P.E. באישור מה"ט
לימודי תעודה
עתודה טכנולוגית 
מכינות - השלמה ושיפור בגרויות
לימודי השלמה לתואר מהנדס

רשת מכללות אורט כוללת את המכללות הבאות:
מכללת אורט רחובות
מכללת אורט קריית ביאליק
מכללת אורט כפר סבא
מכללת אורט הרמלין נתניה
מכללת אורט סינגאלובסקי - תל אביב
מכללת אורט ירושלים
מכללת אורט בראודה בכרמיאל להנדסאים

מכללות אורט, כחלק מהרשת החינוכית של אורט, שואפות להקנות ללומדים בצילן ערכים חינוכיים וחברתיים לצד השכלה טכנולוגית-מדעית ותקשובית. מטרתן של המכללות היא להכין את הבוגרים לקראת שוק העבודה ועתידם המקצועי ולהכשיר אותם להתמודדות מוצלחת עם כל מסלול חיים  בו יבחרו בעתיד, אם כאנשי תעשייה ואם כאנשי אקדמיה. מכללות אורט שומרות על עדכניות תוכניות הלימוד שמציעות, משפרות ומפתחות אותן בהתאם להתפתחויות בתעשייה ובמחקר. בנוסף מקפידות המכללות לעודד חשיבה עצמאית ומקורית בקרב הסטודנטים ולאפשר להם לבקר ולשפר את מסלולי הלימוד, גישה זו נובעת מההנחה כי סטודנט אשר חווה התנסות חיובית בעת שהביע את דעותיו ימשיך לעשות כן גם לאחר שיצא ממוסד הלימוד ויוכל לשפר, לפתח ולקדם גם את העשייה והכלכלה בארץ. תוכניות הלימוד של הרשת מאופיינות בהכשרה המעשית הרבה ובדגש על הפרקטיקה היישומית בסביבת עבודה טבעית.

לרשת מכללות אורט מאפיינים ייחודים המבליטים אותן: סגל הוראה מצוין בעל ניסיון אקדמי ויישומי, מסלולי לימוד השומרים על רמה אקדמית גבוהה ובמקביל ממשיכים להתעדכן ולהתחדש, קמפוסים מרווחים המותאמים לצרכי הסטודנטים וכוללים בין היתר מעונות, כיתות לימוד חדישות, חוות מחשבים וחדרי הרצאות, בנוסף, בכל המכללות פועלים גופים הדואגים לרווחתם של הסטודנטים. כמו כן נהנים הסטודנטים של רשת מכללות אורט משיתוף הפעולה של הרשת עם מספר חברות מובילות בתעשייה הישראלית בהן תעשיות ההיי-טק, צה"ל, משרד המדע והטכנולוגיה, משרד התמ"ת, ותעשיות מובילות במגזר הציבורי והפרטי. בוגרי רשת מכללות אורט ידועים בהשתלבותם המהירה בשוק העבודה כבעלי מקצוע איכותיים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללות אורט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?