אורט ישראל

לימודי תעודה

רשת מכללות אורט ישראל הינה רשת המתמחה בלימודי טכנולוגיה מתקדמת ומדעים. מכללות הרשת מציעות מגוון רחב ומקיף של לימודי תעודה וקורסים איכותיים ברמה גבוהה הנגישים לכל שכבות האוכלוסיה ועונים על מגוון רחב של צרכים. הלימודים והקורסים במכללות שומרים על עדכניות החומר ורמת לימוד גבוהה ומשלבים בין הקניית ידע עיוני לפרקטיקה מעשית. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי תעודה במכללות אורט ישראל:
לימודים וקורסים בעיצוב
לימודים וקורסים בניהול ושיווק
לימודים וקורסים בתחום המחשבים וההיי-טק
לימודים וקורסים בתחום הטכנולוגיה
לימודים וקורסים פרה רפואיים
לימודים וקורסים במנהל וחשבונאות

בנוסף ניתן להשלים ולשפר בגרויות במקצועות האנגלית, מתמטיקה, הבעה עברית ועוד.

לימודי התעודה והקורסים המגוונים מתקיימים במכללות אורט הפרוסות בכל הארץ. כל אחת מהמכללות בוחרת תחומי לימוד בהם מתמחה ומציעה קורסים וכן ישנם מספר קורסים המתקיימים בכל המכללות ללא קשר להתמחותן. רשת מכללות אורט שומרת על רמה לימודית גבוהה, תוכן רחב היקף ועדכני ושילוב של ידע עינוי עם פרקטיקות יישומיות והתנסות מעשית המקילה על השתלבות הבוגרים בשוק העבודה. מכללות הרשת מקפידות על נגישות לימודית לכל האוכלוסיה ולפיכך לימודי התעודה והקורסים שמציעות ממלאים מספר פונקציות בהן העשרה, פנאי ומקצוע.

לימודי התעודה במכללות אורט השונות מועברים ע"י צוות מרצים מוביל המקנה לסטודנטים ידע תיאורטי לצד כלים פרקטיים אשר ישמשו אותם בהמשך דרכם כאנשי מקצוע. היחס לסטודנטים מכלל צוות המכללות הוא יחס אישי וחם ובנוסף הם נהנים מהיתרונות של קמפוסים מרווחים ותנאי לימוד נוחים עליהם שומרת רשת אורט.  

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורט ישראל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?