רשת מכללות אורט - מכינות

השלמה ושיפור בגרויות

מכללות אורט הינן חלק מרשת "אורט ישראל" המונה 150 מוסדות. כל אחת ממכללות אורט מפעילה בתחומה יחידה ללימודי תעודה בה ניתן להשלים או לשפר בגרויות במקצועות המתמטיקה, אנגלית, הבעה עברית ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הלימודים במכינות אורט מתמקדים במקצועות:
אנגלית 3 יח"ל,
מתמטיקה 3 יח"ל
הבעה עברית (לשון והבעה) 2 יח"ל

מכללות אורט בהן ניתן להשלים ולשפר בגרויות במסגרת קורסים ומכינות: מכללת אורט קריית ביאליק, מכללת אורט הרמלין נתניה, ומכללת אורט תל אביב.

מכללות אורט מפעילות מכינות קדם אקדמיות או קדם הנדסאיות בהן ניתן לשפר ולהשלים בגרויות, לסגור פערים לימודיים ולהשלים את חובת הלימוד של משרד החינוך. צוות ההוראה במכללות כולן הוא צוות הוראה מנוסה ומיומן אשר מתמחה בהגשת סטודנטים לבחינות הבגרויות ובמהלך השנים פיתח שיטות לימוד אפקטיביות המותאמות למטרה זו. המכינות מציעות מגוון מסלולי לימוד (משלמה של מקצוע בודד ועד להשלמת מקצועות החובה כולם) והן מועברות תוך מתן יחס אישי וחם לכל סטודנט. עם סיום המכינה והצלחה בבחינות מוענקת לסטודנטים תעודת בגרות רשמית מטעם משרד החינוך אשר יכולה לשמש אותם בכל המוסדות להשכלה גבוהה בארץ.

המכינות השונות של מכללות אורט מצטיינות ברמת הלימוד הגבוהה שלהן כמו גם בדגש ששמות על פיתוח מיומנויות חשיבה ואסטרטגיות ללמידה עצמית. המכינות כחלק מהמערך האקדמי של המכללות מקנות לסטודנטים טעימה מעולם האקדמיה, ונראה כי שיטה זו משתלמת לסטודנטים, שכן בוגרי מכינות אשר ממשיכים ללימודים גבוהים מצליחים להתאקלם במוסדות הלימוד במהירות רבה יחסית וללא הבלבול האופייני לסטודנטים בשנתם הראשונה.

רשת מכללות אורט שומרת על קו אחיד של הקניית ופיתוח ערכים חברתיים וחינוכיים כמו גם השכלה טכנולוגית-מדעית ותקשובית אצל הסטודנטים שלהן. המכללות שואפות להכין ולהכשיר את הבוגרים להתמודדות מוצלחת עם כל מסלול חיים בו יבחרו בעתיד, אם כאנשי אקדמיה ואם כאנשי תעשייה. מכללות הרשת ממשיכות לעדכן ולשפר ללא הרף את תוכניות הלימוד והמסלולים שמציעות, תוך עידוד חשיבה עצמאית ומקורית בקרב הסטודנטים. בנוסף תוכניות הלימוד של הרשת מאופיינות בהכשרה הפרקטית יישומית הרבה ובדגש הניתן על הידע המעשי בסביבת עבודה טבעית.

למכללות אורט מספר מאפיינים ייחודיים: סגל הוראה מצוין, רמה אקדמית גבוהה הנשמרת תוך התחדשות ועדכון תוכניות הלימוד, מתקני לימוד חדישים הכוללים מעונות, כיתות חדישות וגופים רבים הדואגים לרווחתו של הסטודנט. כמו כן נהנים הסטודנטים משיתוף הפעולה של מכללות הרשת עם חברות מובילות בתעשייה הישראלית בהן צה"ל, תעשיות מובילות במגזר הפרטי והציבורי, תעשיות ההיי-טק, משרד התמ"ת ומשרד המדע והטכנולוגיה. בוגרי מכללות אורט משתלבים בקלות בשוק העבודה כבעלי מקצוע איכותיים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
רשת מכללות אורט - מכינות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?