אורט הרמלין להנדסה נתניה

קורס ניהול מרפאות שיניים ומרכזים רפואיים

קורס ניהול מרפאות שיניים ומרכזים רפואיים שמציעה מכללת אורט הרמלין להנדסה נתניה בשיתוף עם חברת ש.ל.ה שירותי רפואה בע"מ, מקבוצת שירותי בריאות כללית, וכללית סמייל מקנה את הכלים והידע לניהול יעיל ונכון של מרפאה או מרכז רפואי תוך שהוא מתמקד בתפקידיו של המנהל בהם ניהול אדמיניסטרטיבי, לקיחת אחריות לתוצאות העסקיות, לקיחת אחריות על הצד הטכני-לוגיסטי, ניהול צוות העובדים, ניהול קשרי לקוחות ושמירת קשר עם גורמי חוץ שונים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול מרפאות שיניים ומרכזים רפואיים - אורט הרמלין להנדסה נתניה:
מטרת הקורס -

מטרתו של הקורס הינה הכשרת מנהלים כך שיכירו את מכלול הפעילות הכרוכה בהפעלה וניהול מרכזים רפואיים בדגש על מרפאות שיניים - קבוצתיות (poly clinics). כמו כן יתמקד הקורס בשיפור יכולת אישית של המשתתפים בתחומים: היבטים כלכלים ושווקים: הגדלת מכירות יעילות וחיסכון בהוצאות, שימוש בכלים ודוחות סטטיסטים לבקרה ומעקב יעדים, ניהול שירות לקוחות : גיוס לקוחות חדשים, שימור לקוחות, טלמרקטינג טלמיטינג.

קהל היעד -
הקורס מיועד למספר קהלים: רופאים ורופאי שיניים המעוניינים לנהל את מרפאותיהם; מזכירות/ מזכירות רפואיות ותיקות שמעוניינות להתקדם לתפקידי ניהול; מנהלי מרפאות שמעוניינים לשפר את יכולתם; אקדמאים שמעוניינים לעשות הסבה או להיכנס לענף הרפואה.

תנאי קבלה -
על המועמדים לעמוד בתנאים הבאים: מזכירות רפואיות ותיקות בעלי תעודת בגרות ולאחר ראיון אישי; תואר אקדמי או תואר מקביל בהנדסה; ידע בהפעלת מחשבים ואינטרנט חובה.

תוכן הקורס -
נושאי הלימוד בקורס הינם: מחשוב, כספים ומכירות, ארגון ומנהל, ניהול שירות לקוחות, מושגי יסוד ברפואת שיניים, מבוא למדעי הרפואה, ניהול משאבי אנוש, ביטוח שיניים וביטוח בריאות.
הקורס משלב לימודים עיוניים ומעשיים, המועברים בקבוצות קטנות תוך שימוש במערכת מחשוב אינטראקטיבית. במהלך הקורס יתקיים תרגול מעשי של כל הנושאים הנלמדים וכן יצפו ויתנסו המשתתפים בניהול מרפאות. 

משך הקורס -
הקורס כולל 300 שעות אקדמאיות, פעמיים בשבוע בין השעות 21:00 - 17:00.

תעודות והסמכה -
לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת גמר, מטעם מכללות אורט-הרמלין להנדסה.

אופציות עבודה -
עם סיום הקורס תסייע המכללה לבוגרים ליצור קשר ולהתקבל לעבודה במרפאות ומרכזים רפואיים פרטיים וציבוריים. למצטיינים תוצע השתלבות ברשת ש.ל.ה - מקבוצת שירותי בריאות כללית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורט הרמלין להנדסה נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?