מכללת אורט בראודה להנדסאים

הנדסאי ביוטכנולוגיה

מכללת אורט בראודה בכרמיאל המתמחה בלימודי הנדסאים מציעה לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה. הנדסאי ביוטכנולוגיה הינם הנדסאים בעלי ידע בין-תחומי רב ומיומנות טכנולוגית גבוהה אשר נרכשות עוד בזמן לימודיהם, יכולות אלו מכשירות אותם לעסוק במגוון רחב של תחומים ולהשתלב הן בתעשיה והן במחקר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסאי ביוטכנולוגיה - מכללת אורט בראודה להנדסאים:
הנדסאי ביוטכנולוגיה - מכללת אורט בראודה להנדסאים - תוכן לימוד -
תוכנית הלימודים במגמת הנדסאי ביוטכנולוגיה מתבססת על התוכנית של מה"ט ומקנה לסטודנטים ידע מעמיק בשיטות מתקדמות בתחומי הביוטכנולוגיה השונים תוך שילובן של תיאוריות ועבודה מעשית במעבדה.
המקצועות הנלמדים במגמה: מקצועות בסיס - מיקרוביולוגיה, כימיה, ביוכימיה, ביולוגיה של התא; מקצועות התמחות - הנדסה גנטית, ביולוגיה מולקולרית, דיאגנוסטיקה, אימונולוגיה, שיטות הפרדה וניקוי, מיקרוביולוגיה תעשייתית, טכנולוגיה של מזון וביוטכנולוגיה בחקלאות.

הנדסאי ביוטכנולוגיה - מכללת אורט בראודה להנדסאים - תעסוקה -
בוגרי המגמה משתלבים בקלות ובהצלחה במגוון תפקידים בתחום תהליכי הייצור של תעשיית המזון, התרופות, הדיאגנוסטיקה והתעשייה הכימית. כמו כן משתלבים הבוגרים בתפקידי מחקר ופיתוח של מוצרים חדשים, במעבדות שירות ומעבדות מחקר בתחומי הכימיה ומדעי החיים, בבקרת איכות, וכן בחוות חקלאיות מתקדמות.

מחקרים העושים שימוש בתחום הביוטכנולוגיה -  
בתחום החקלאות: השבחת זרעים ופיתוח של זנים חדשים בשיטות של הנדסה גנטית, יצור צמחים בשיטות של תרביות רקמה, יצור מוצרים להדברה ביולוגית ופיתוח של החקלאות הימית.
בתחום הביורפואי: פיתוח ערכות לדיאגנוסטיקה רפואית, יצור תרופות ע"י מיקרואורגניזמים ובשיטות של הנדסה גנטית, חקר המחלות מההיבט הגנטי ויישום של ביוקטליזטורים באנליזה הרפואית.
בתחום הכימיה: סינתזה של חומרים באמצעות ביוקטליזטורים, יצור כימיקלים ע"י מיקרואורגניזמים.
בתחום המזון: יצור תוספי מזון ע"י מיקרואורגניזמים, אצות וצמחים, שימוש במיקרואורגניזמים במגוון תהליכי יצור, פיתוח ערכות לאנליזה כימית ומיקרוביאלית של מזונות שונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת אורט בראודה להנדסאים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?