בית הספר להנדסאים של אורט בראודה

לימודי הנדסאים

בית הספר להנדסאים של מכללת אורט בראודה מתמחה בהכשרה מקצועית איכותית לתעשיות עתירות הידע בישראל. בית הספר מציע מגוון רחב של מגמות לימוד לתואר הנדסאי בפיקוח מה'ט אשר מקנה לבוגרים מקצוע מבוקש. בית הספר להנדסאים של אורט בראודה ממוקם בכרמיאל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי הנדסאים - מכללת אורט בראודה כרמיאל להנדסאים -

הנדסאי טכנולוגיות מים
הנדסאי כימיה תרופתית
הנדסאי מכונות - מכטרוניקה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי תוכנה
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי תעשייה וניהול: התמחויות במערכות ייצור, שיווק וניהול או ניהול איכות
הנדסאי ביוטכנולוגיה
הנדסאי חשמל
הנדסאי מכטרוניקה

הלימודים בבית הספר להנדסאים של אורט בראודה מתקיימים בשלושה מסלולים מהם יכול הסטודנט לבחור: מסלול לימודי יום, מסלול לימודי ערב בשילוב של יום שישי ומסלול ייחודי לבית הספר המכונה "אופק אקדמי". מסלול ה"אופק אקדמי"  מיועד לסטודנטים הלומדים במסלול היום להנדסאים ובמסלול המה'ט ועומדים בדרישות הקבלה להנדסה, המסלול מאפשר להם להתחיל את דרכם האקדמית כהנדסאים ולהמשיך עם סיומה ישירות לתואר מהנדס. תוכנית לימודי נוספת המתקיימת בביה"ס "פעמי עתידים" מנוהלת ע"י צה"ל ומיועדת לבוגרי י"ב, תוכנית זו מקנה דיפלומה של הנדסאי בתוך שנתיים.

לימודי ההנדסאים במכללת אורט בראודה בכרמיאל הם לימודים איכותיים ברמה אקדמית ומקצועית גבוהה. מגמות הלימוד משקפות את צרכי המשק ושוק העבודה בארץ והן ממשיכות להתחדש ולהתעדכן כך שבוגרי המכללה יוצאים לשוק העבודה כשברשותם תעודת הנדסאי (דיפלומה) של מקצוע מבוקש. הלימודים בבית הספר להנדסאים של אורט בראודה מתקיימים בסביבת לימודים אופטימאלית, הקמפוס עשיר ומטופח וניכר כי הושקעה בו מחשבה רבה על צרכי הסטודנטים. בית הספר כולל ספרייה עשירה, כיתות מחשבים משוכללות, כיתות לימוד מרווחות, מתקני ספורט ועוד. הצוות המקצועי של בית הספר הינו צוות מוביל בעל ניסיון יישומי וידע אקדמי רב המעניק לסטודנטים יחס אישי וחם מבלי לוותר להם על מקצועיות ומצוינות. חשוב לציין כי המכללה מאפשרת להשלים את לימודי ההנדסאים ללימודי תואר ראשון בהנדסה במכללה האקדמית אורט בראודה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר להנדסאים של אורט בראודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?