המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

תעודת הוראה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל שייכת לרשת "אורט" ישראל והוקמה במטרה להיות מרכז לימודי הנדסה ייחודי הפועל ומתפתח תוך שיתוף עם התעשיות והחברות המובילות באזור הגליל. לימודי הוראה ולימודים כלליים מעניקים ידע כללי בהנדסה לצד תעודת הוראה, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות ומרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הוראה ולימודים כלליים - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל
מערכת החינוך בישראל זקוקה לאנשי מקצוע איכותיים, בעלי ידע עדכני בתחומי ההנדסה השונים, לצד מיומנויות הוראה מתקדמות. מכללת בראודה פיתחה מגוון תוכניות לימוד מרתקות, אשר מעניקות את הכלים הנחוצים לשם הובלת השימוש בטכנולוגיות וסביבות למידה מתקדמות בבית הספר, וקידום מערכת החינוך אל העידן החדש והממוחשב.

לימודים כללים ותעודת הוראה - יתרונות לסטודנטים
המכללה להנדסה אורט בראודה שמה את הדגש על הרחבת האופקים של הסטודנטים בתחומי מדעי הרוח והחברה, תוך התמקדות בחינוך ופדגוגיה, על מנת להקנות לסטודנטים כישורים נרחבים בתחום ההוראה. חלק מרכזי של הלימודים מתמקד בשילוב בין שיטות הוראה והערכה מסורתיות עם שיטות חדשניות ומגוונות, ובפרט גישות חדשניות להוראת מקצועות מדעיים וטכנולוגיים בעידן המודרני.

לימודי הוראה - מסלולי לימוד
במסגרת המחלקה להוראה, הסטודנטים יכולים לבחור האם לקבל תעודת הוראה במקצוע חשמל ואלקטרוניקה, מדעי המחשב, ביוטכנולוגיה, מכונות, מתמטיקה או תעשייה וניהול. מסלולים נוספים של המחלקה הינם קורסים ייעודיים לקבלת רישיון הוראה למורים בפועל המציגים כתב היתר מהפיקוח במשרד החינוך, וכן סדנת התמחות בהוראה (סטאז') לבעלי תעודת הוראה, בשנת עבודתם הראשונה, לצורך קבלת רישיון הוראה.

לימודי תעודת הוראה - משך הלימודים
תוכנית הלימודים כוללת שני סמסטרים, ובסך הכול על הסטודנטים לצבור 48 נקודות זכות, אשר מתוכן 12 נקודות זכות הן במסגרת התנסות בהוראה.

תעודת הוראה - תנאי קבלה
מועמדים לקבלה ללימודים לקראת תעודת הוראה אשר הינם סטודנטים במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, יכולים להצטרף החל מהשנה השנייה ללימודים, ובתנאי שממוצע הציונים שלהם הוא 70 לפחות. מורים בפועל, או מי שמבקש לעסוק בתחום, יכולים להתקבל ללימודי הוראה בתנאי שהם בעלי תואר אקדמי ציון ממוצע של 80 לפחות. בכל מקרה, על המועמדים לעבור ראיון אישי.

לימודי תעודת הוראה - תוכנית הלימודים
המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, הכוללת קשת מגוונת של נושאים עדכניים. פסיכולוגיה של גיל התבגרות, מורשת עם, מתודיקה בהוראת המקצוע, סוציולוגיה של החינוך, שיטות הערכה חלופיות, שיטות מחקר איכותניות, בטחון ובטיחות, עזרה ראשונה והבעה עברית הם רק חלק מנושאי הלימוד של תעודת הוראה

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?