המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל שייכת לרשת "אורט" ישראל והוקמה במטרה להיות מרכז לימודי הנדסה ייחודי הפועל ומתפתח תוך שיתוף עם התעשיות והחברות המובילות באזור הגליל. לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה מעניקים ידע מתקדם בתחום ייחודי, ופותחים קשת עשירה של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסת תוכנה - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל
תעשיית התוכנה המודרנית מתמודדת עם מערכות מורכבות, בעלות צרכים משתנים במהירות. הנדסת תוכנה הינו התחום אשר מספק את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים המתאימים לצרכים השונים של התעשייה, דבר היוצר ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים בתחום.

תואר ראשון בהנדסת תוכנה - נושאי הלימוד
לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון באורט בראודה מעניקים הכשרה הנדסית נרחבת, לצד רקע וכלים מעשיים. כל אלה מאפשרים לבוגרים להשתלב בתעשייה עתירת הטכנולוגיה במגוון תפקידים מרתקים, ולתרום למחקר ולפיתוח בתחום. הודות לשילוב הייחודי בין לימודים תיאורטיים במדעי המחשב פיתוח כלים אנליטיים ויישומיים בתחומי ההנדסה ופיתוח מערכות תוכנה, בוגרי הלימודים משתלבים בתעשיית התוכנה במגוון תפקידים בכירים ומרתקים, או ממשיכים ללימודים אקדמאיים גבוהים.

הנדסת תוכנה - משך הלימודים
לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון נפרשים על פני ארבע שנים, ובסך הכול על הסטודנטים לצבור 160 נקודות זכות.

תואר ראשון בהנדסת תוכנה - נושאי הלימודים
המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, הכוללת קשת מגוונת של נושאים עדכניים. אוטומטים ושפות פורמאליות, מערכות מסדי נתונים, ארכיטקטורה ומבנה המחשב, תורת הקומפילציה, גרפיקה ממוחשבת, לוגיקה למדעי המחשב, בינה מלאכותית, תורת החישוביות, תכנות מקבילי ומשוואות דיפרנציאליות והתמרות הם רק חלק מנושאי הלימוד של תואר ראשון בהנדסת תוכנה.

לימודי הנדסת תוכנה - תנאי קבלה
כל המועמדים ללימודי תואר ראשון במכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל נדרשים להציג תעודת בגרות ישראלית, הכוללת בגרות במתמטיקה, באנגלית ובמקצוע נוסף ברמה של 4 יחידות לימוד לפחות, ובממוצע ציונים משוקלל של כל ציוני הבגרות של 70 לפחות. בנוסף לדרישות אלה, תנאי קבלה ספציפיים של לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון כוללים ציונים גבוהים במתמטיקה ואנגלית, ווכן ציון סכם של 500 לפחות. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאים אלה, או שהינם בעלי תעודת בגרות בין לאומית, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם הנדסית במכללה, או לפנות לועדת חריגים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?