המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

לימודי תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל שייכת לרשת "אורט" ישראל והוקמה במטרה להיות מרכז לימודי הנדסה ייחודי הפועל ומתפתח תוך שיתוף עם התעשיות והחברות המובילות באזור הגליל. לימודי תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע מעניקים ידע מתקדם בתחום ייחודי, ופותחים קשת עשירה של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסת מערכות מידע - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל
תחום חדש ומרתק במיוחד אשר התפתח בשנים האחרונות בעקבות תעשיית ההיי-טק הוא מערכות מידע, אשר הינן מערכות עתיקות תוכנה התומכות בתפעול של ארגונים מודרניים. השימושים של מערכות מידע הינם רבים ומגוונים בתחום ניהול תהליכים ארגוניים, ובכלל זה קבלת החלטות ניהוליות, תהליכי רכש, ניהול משאבי אנוש, ניהול קשרי לדוח, תהליכי הבטחת איכות, תכנון מלאים, תהליכי ייצור, ועוד.

לימודי הנדסת מערכות מידע - תפקיד המהנדס
תפקידו של מהנדס מערכות מידע נחשב למרתק ומאתגר במיוחד, מאחר והוא כולל ניתוח, אפיון, תכנון הטמעה ותחזוקה של מערכות מידע. במסגרת התפקיד, עליו לזהות צרכים ארגוניים, ולתרגם אותם לפתרונות ממוחשבים אשר יסייעו לענות על הצרכים באופן היעיל ביותר.

הנדסת מערכות מידע - משך הלימודים
לימודי הנדסת מערכות מידע לתואר ראשון נפרשים על פני ארבע שנים, ובסך הכול על הסטודנטים לצבור 160 נקודות זכות.

תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע - נושאי הלימוד
המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, הכוללת קשת מגוונת של נושאים עדכניים. אנגלית טכנית, מערכת ספרתיות, אלגברה, מבוא למדעי המחשב, פיזיקה, ארגון ותכנות המחשב, מערכות קבצים, אנליזה יישומית, תכנות מונחה עצמים, מבנה נתונים, ניהול מערכת ייצור, סטטיסטיקה יישומית, ניתוח מערכות מידע, חשבונאות פיננסית ולוגיקה למדעי המחשב הם רק חלק מנושאי הלימוד של תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע.

לימודי הנדסת מערכות מידע - תנאי קבלה
כל המועמדים ללימודי תואר ראשון במכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל נדרשים להציג תעודת בגרות ישראלית, הכוללת בגרות במתמטיקה, באנגלית ובמקצוע נוסף ברמה של 4 יחידות לימוד לפחות, ובממוצע ציונים משוקלל של כל ציוני הבגרות של 70 לפחות. בנוסף לדרישות אלה, תנאי קבלה ספציפיים של לימודי הנדסת מערכות מידע לתואר ראשון כוללים ציונים גבוהים במתמטיקה ואנגלית, וכן ציון של 110 לפחות ברכיב הכמותי של הבחינה הפסיכומטרית. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאים אלה, או שהינם בעלי תעודת בגרות בין לאומית, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם הנדסית במכללה, או לפנות לועדת חריגים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?