המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

לימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל שייכת לרשת "אורט" ישראל והוקמה במטרה להיות מרכז לימודי הנדסה ייחודי הפועל ומתפתח תוך שיתוף עם התעשיות והחברות המובילות באזור הגליל. לימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה מעניקים ידע מתקדם בתחום ייחודי, ופותחים קשת עשירה של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל
על מנת להשתלב בתעשייה המודרנית, יש צורך בהכשרה נרחבת המקנה ידע רב תחומי לצד כלים מעשיים. המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה פיתחה תוכנית לימודים ייחודית, המקנה לבוגרים את כל הידע הנחוץ בכדי להשתלב במפעלי אלקטרוניקה מובילים דוגמת אינטל, IBM, רפאל ואלביט. חשוב לציין כי בוגרים רבים ממשיכים ללימודי הנדסה מתקדמים במוסדות אקדמיים, בארץ ובחו"ל. הודות לשיתוף פעולה נרחב עם מספר מוסדות אקדמיים בארצות הברית, מתקיימות תוכניות לחילופי סטודנטים עם מוסדות אלו.

לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה - יתרונות לסטודנטים
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה מקפידה על רמת לימודים גבוהה במיוחד, דבר אשר הופך את הבוגרים למבוקשים בתעשייה ובאקדמיה גם יחד. הודות לליווי צמוד של סגל המחלקה לאורך של שנות הלימודים, הסטודנטים זוכים ליחס אישי, נהנים מאמצעי הוראה מתקדמים, עובדים על מעבדות מתקדמות, ונחשפים למערכות מחשוב משוכללות. סגל המרצים כולל אנשי מקצוע מובילים בתחומם מהתעשייה ומהאקדמיה גם יחד, וחולק את ניסיונו עם הסטודנטים על מנת להקנות להם את הכלים הנחוצים לשם למידה ועבודה עצמאיים.

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה - משך הלימודים
לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה לתואר ראשון נפרשים על פני ארבע שנים, ובסך הכול על הסטודנטים לצבור 160 נקודות זכות.

תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה - נושאי הלימוד
המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, הכוללת קשת מגוונת של נושאים עדכניים. אנגלית טכנית, תכן הנדסי בתעשייה, תכן הנדסי פנימי, פיזיקה, מיתוג ומערכת ספרתיות, פונקציות מרוכבות, המרת אנרגיה, מוליכים למחצה, רשתות ומערכות בדידות, אותות ומערכות, שדות ותמסורות גלים, אלקטרוניקה תקבילית, אותות אקראיים ורעש, מבוא לבקרה וחשבונאות תעשייתית הם רק חלק מנושאי הלימוד של תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה - תנאי קבלה
כל המועמדים ללימודי תואר ראשון במכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל נדרשים להציג תעודת בגרות ישראלית, הכוללת בגרות במתמטיקה, באנגלית ובמקצוע נוסף ברמה של 4 יחידות לימוד לפחות, ובממוצע ציונים משוקלל של כל ציוני הבגרות של 70 לפחות. בנוסף לדרישות אלה, תנאי קבלה ספציפיים של לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה לתואר ראשון כוללים ציונים גבוהים במתמטיקה, פיזיקה ואנגלית. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאים אלה, או שהינם בעלי תעודת בגרות בין לאומית, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם הנדסית במכללה, או לפנות לועדת חריגים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?