המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

לימודי תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל שייכת לרשת "אורט" ישראל והוקמה במטרה להיות מרכז לימודי הנדסה ייחודי הפועל ומתפתח תוך שיתוף עם התעשיות והחברות המובילות באזור הגליל. לימודי תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה מעניקים ידע מתקדם בתחום ייחודי, ופותחים קשת עשירה של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסת ביוטכנולוגיה - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל
תחום חדש ומרתק במיוחד אשר התפתח בשנים האחרונות בעקבות תעשיית ההיי-טק הוא הנדסת ביוטכנולוגיה, אשר עוסקת בשימוש באורגניזמים שונים לשם פיתוח מוצרים ושירותים לתועלת המין האנושי. בשל הרב תחומיות הרבה של הנדסת ביוטכנולוגיה, ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים בעלי ידע בנושאים מגוונים דוגמת הליכי פיתוח ומחקר, תחומי המדעים, והנדסה. לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה במכללה האקדמית אורט בראודה מעניקים הכשרה נרחבת, ופותחים אפשרויות תעסוקה במחקר ובפיתוח בארץ ובחו"ל.

לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה - התמחויות
במהלך הלימודים, כל סטודנט נדרש לבחור אחת מבין חמש התמחויות - הנדסת ביוטכנולוגיה של הסביבה, ביוטכנולוגיה פארמאצבטית, ביוטכנולוגיה תאית-מולקולרית, ביו-חומרים וביוטכנולוגיה של מזון.

הנדסת ביוטכנולוגיה - אופן הלימודים
המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל פיתחה תוכנית לימודים ייחודית, אשר שמה דגש רב על הכשרה מעשית של הסטודנטים. במסגרת גישה זו, הסטודנטים מתנסים בעבודה מעשית אינטנסיבית במגוון מעבדות, לומדים כיצד לעבוד על מכשור ממוחשב מתקדם, לומדים את היישומים התעשייתיים של נושאי הלימוד התיאורטיים, ומשתתפים בהתמחות בתעשייה או במכוני מחקר בארץ ובחו"ל.

הנדסת ביוטכנולוגיה - משך הלימודים
לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה לתואר ראשון נפרשים על פני ארבע שנים, ובסך הכול על הסטודנטים לצבור 160 נקודות זכות.

תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה - נושאי הלימוד
המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, הכוללת קשת מגוונת של נושאים עדכניים. אנגלית טכנית, ביוכימיה, דיאגנוסטיקה, סליק טכנולוגיה מיקרוביאלית, גנטיקה, מטבוליזם ואנזימולוגיה, מעבר ממו"פ לייצור תעשייתי, ביולוגיה של התא, מכניקת זורמים, סטטיסטיקה יישומית לביוטכנולוגיה, תכנות הנדסי, הבטחת איכות, אנטומיה ופיזיולוגיה של בעל חיים, מעבר מסה ומאזן חומר ואנרגיה הם רק חלק מנושאי הלימוד של תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה.

לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה - תנאי קבלה
כל המועמדים ללימודי תואר ראשון במכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל נדרשים להציג תעודת בגרות ישראלית, הכוללת בגרות במתמטיקה, באנגלית ובמקצוע נוסף ברמה של 4 יחידות לימוד לפחות, ובממוצע ציונים משוקלל של כל ציוני הבגרות של 70 לפחות. בנוסף לדרישות אלה, תנאי קבלה ספציפיים של לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה לתואר ראשון כוללים ציונים גבוהים במתמטיקה, כימיה ואנגלית. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאים אלה, או שהינם בעלי תעודת בגרות בין לאומית, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם הנדסית במכללה, או לפנות לועדת חריגים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?