המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

לימודי תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל שייכת לרשת "אורט" ישראל והוקמה במטרה להיות מרכז לימודי הנדסה ייחודי הפועל ומתפתח תוך שיתוף עם התעשיות והחברות המובילות באזור הגליל. לימודי תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מעניקים ידע מתקדם בתחום ייחודי, ופותחים קשת עשירה של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסה תעשייה וניהול - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל
תפקידו של מהנדס תעשייה וניהול הוא מגוון ואחראי, וכולל תכנון, תפעול וניהול של מערכות מורכבות בתעשייה ובשירותים. על מנת למלא בהצלחה את המשימות המגוונות אותן יש למלא, על העובדים בתחום להיות בעלי ידע נרחב בתחומי ההנדסה, הטכנולוגיה, מדעי החברה והניהול גם יחד.

תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול - נושאי הלימוד
לימודי הנדסה תעשייה וניהול לתואר ראשון באורט בראודה מעניקים הכשרה הנדסית נרחבת, לצד רקע וכלים מעשיים. כל אלה מאפשרים לבוגרים להשתלב בתעשייה במגוון תפקידים מרתקים, בתפקידי ניהול בכל הרמות. ניתן לעסוק בחקר שיטות עבודה, תכן מערכי יצור ומערכי עבודה, תיכון ושילוב של מערכות מידע בארגון, תיכון מערכות יצור משולבות מחשב, תפעול וניהול של מערכות, פתרון בעיות בהנדסת אנוש, ניתוח אנליטי ואופטימיזציה של מערכות מורכבות, פתרון בעיות תפעוליות מורכבות, ניתוחים כלכליים, ניהול ואבטחת איכות, ועוד.

הנדסה תעשייה וניהול - משך הלימודים
לימודי הנדסה תעשייה וניהול לתואר ראשון נפרשים על פני ארבע שנים, ובסך הכול על הסטודנטים לצבור 160 נקודות זכות.

תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול - נושאי הלימוד
המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, הכוללת קשת מגוונת של נושאים עדכניים. אנגלית טכנית, מתמטיקה דיסקרטית, אנגלית טכנית יישומית, חומרים ותהליכי עיבוד, הסתברות, השימוש במאגרי מידע, הנדסת אנוש, כלכלת סביבה, תכן שיטות העבודה, חשבונאות פיננסית, מערכות ייצור משולבות מחשב, ניהול מערכות ייצור, ניהול פיננסי וניתוח מערכות מידע הם רק חלק מנושאי הלימוד של תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול.

לימודי הנדסה תעשייה וניהול - תנאי קבלה
כל המועמדים ללימודי תואר ראשון במכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל נדרשים להציג תעודת בגרות ישראלית, הכוללת בגרות במתמטיקה, באנגלית ובמקצוע נוסף ברמה של 4 יחידות לימוד לפחות, ובממוצע ציונים משוקלל של כל ציוני הבגרות של 70 לפחות. בנוסף לדרישות אלה, תנאי קבלה ספציפיים של לימודי הנדסה תעשייה וניהול לתואר ראשון כוללים ציונים גבוהים במתמטיקה ואנגלית. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאים אלה, או שהינם בעלי תעודת בגרות בין לאומית, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם הנדסית במכללה, או לפנות לועדת חריגים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?