או.קיי פסיכומטרי

קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית Ok אקסטרה

קורס ok אקסטרה הינו קורס הכנה מקיף לבחינה הפסיכומטרית של מכון OK הותיק. קורס ההכנה לפסיכומטרי כולל שיעורי חובה, שיעורי תגבור, מרתון מבחנים ומתן חומרי לימוד מהמתקדמים בשוק!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

 OK מעביר קורסי הכנה מקיפים לבחינה הפסיכומטרית הנשענים על ההנחה כי כל אחד מאיתנו מסוגל להגיע למימוש הפוטנציאל הטמון בו, בעזרת עזרה והכוונה נכונה. לפיכך, צוות ההדרכה מורכב מצוות מקצועי ומיומן הנבחר בקפידה וממחלקת מחקר ופיתוח המודעים לשינויים והחידושים העדכניים ביותר בבחינה הפסיכומטרית.

קורס ההכנה לפסיכומטרי של ok  נמשך שלושה חודשים (35 פגישות), במשך שלוש פעמים בשבוע, מתוכן שתי פגישות חובה ועוד פגישה אחת, "אקסטרה", למעוניינים בתגבור ותרגול נוסף או בעזרה בפתרון שיעורי הבית! במהלך הקורס מועבר החומר באופן פרונטאלי על ידי טובי המורים לפסיכומטרי בשוק, ומתורגל באופן אינטנסיבי תוך מתן יחס אישי לכל אחד ואחד. צוות ההדרכה נקבע בהתאם למשוב התלמידים, עובדה המבטיחה כי רק הטובים ביותר נשארים ומלמדים כיום בקורס הפסיכומטרי של אוקיי. כמו כן, המדריכים בקורס אקסטרה של ok מודעים לנקודות החזקות והחלשות של כל תלמיד ועובדים עמו בהתאם. בנוסף, במהלך הקורס ניתנים לתלמידים ספרי עזר באנגלית,מתמטיקה וחשיבה כמותית, חוברות עזר ומבחנים המאפשרים תרגול נוסף ועצמאי ללא תשלום נוסף. ספרי התרגול כוללים ספרים כגון  חוברת אנלוגיות, כרטיסיות ללימוד מילים, מילים וביטויים, חוברת "M-הדרך" ועוד.

כשבועיים וחצי לפני סיום הקורס מתקיים מרתון סימולציות,הכולל פתרון אינטנסיבי של מבחני דמה הזהים ברמתם לבחינה הפסיכומטרית. מרתון הבחינות הכולל חמש בחינות סימולציה מלאות מאפשר לנבחנים להגיע לבחינה בכושר שיא ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר שניתן!

הקורס מוכר על ידי משרד הבטחון והיחידה להכוונת חיילים משוחררים, וניתן לשלם עבורו מכספי הפקדון הצבאי. חלק מהנרשמים זכאים לסבסוד וחלק אף זכאים ללמוד בחינם!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
או.קיי פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?