אופק מתא"ם

קורס הכנה לבחינת המתא"ם

אופק מתא"ם מציעים קורס הכנה מקצועי, אישי ומקיף לבחינת המתא"ם- בחינה אותה חייב לעבור כל מי שברצונו ללמוד פסיכולוגיה לתואר שני. קורס ההכנה למתא"ם של אופק מתא"ם הינו קורס ייחודי המבוסס על ניסיון רב שנים בהכנה לבחינת המתא"ם. חומרי הלימוד ושיטות הלימוד בקורס פותחו במיוחד לצורך הקורס והן ייחודיות לחברת אופק מתא"ם. בנוסף, כמות שעות הלימוד והתרגול בקורס והיחס האישי שניתן בו הינם חסרי תקדים.
שלוחות: תל אביב, ירושלים, באר שבע, המרכז האוניברסיטאי אריאל, המרכז הבינתחומי הרצליה

ההרשמה לקורס המתא"ם הקרוב תפתח במרץ 2013

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

אופק מתא"ם לבחירתכם מגוון מסלולים:
מסלול אופק 9
מסלול אופק 16
מסלול אופק 23

אופק מתא"ם - קורס הכנה לבחינת המתא"ם:
אופק מתא"ם מציעים קורסי הכנה מקצועיים, ומקיפים לבחינת המתא"ם- בחינה אותה חייב לעבור כל מי שברצונו ללמוד פסיכולוגיה לתואר שני. קורס ההכנה למתא"ם של אופק מתא"ם הינו קורס ייחודי המבוסס על ניסיון רב שנים בהכנה לבחינת המתא"ם. חומרי הלימוד ושיטות הלימוד בקורס פותחו במיוחד לצורך הקורס והן ייחודיות לחברת אופק מתא"ם. בנוסף, כמות שעות הלימוד והתרגול בקורס והיחס האישי שניתן בו הינם חסרי תקדים.

מסלול אופק 9 - קורס "אופק אקספרס" עבור מי שרוצה ללמוד לבד -
עבור מי שמרגיש כי הוא מסוגל ללמוד לבד למבחן המתא"ם מציעה חברת 'אופק מתא"ם' קורס אקספרס ללמידה עצמית מהבית, באמצעות חבילת לימוד הכוללת ליווי מקצועי; ספרי לימוד ותרגול; מרתון סימולציות לקראת המתא"ם; ועוד.

קורס "אופק אקספרס" נותן מענה מיטבי עבור סטודנטים המעוניינים ללמוד באופן עצמאי למבחן המתא"ם, אך מבלי להסתמך רק על חומרים משנים קודמות. המסלול מספק לנרשמים חומרי לימוד ותרגול עדכניים ומגוונים, סימולציות ומענה לשאלות לאורך הלמידה כולה, מרתון מלא לקראת המבחן, שיעורים ויום פתוח לשאלות ותשובות, וכן ליווי אינטרנטי במסגרת הפורום הפתוח של תלמידי הקורס, בו הם יכולים לשאול כל שאלה ולקבל מענה מקצועי ומיידי. את הפורום מנחים מיטב אנשי הצוות של אופק מתא"ם.

חומרי התרגול בקורס "אופק אקספרסכוללים:
ספר תרגול לבית
ספר ידע כללי בפסיכולוגיה
ספר תיאוריה בסטטיסטיקה ושיטות מחקר

ערכת הקורס ללמידה עצמית של אופק מתא"ם כוללת עשרות טקסטים, מאות יחידות תרגול, אלפי שאלות ברוח המתא"ם, פורום מקוון לשאלות ותשובות במהלך הקורס, מרתון סימולציות לקראת המבחן, הכולל 3 בחינות סימולציה בתנאים אמיתיים, שיעורים במהלך המרתון, לשם מעבר על בחינות הסימולציה, יום פתוח של שאלות ותשובות מבוקר ועד ערב ועוד.

מסלול אופק 19 -  מסלול זה נפרש על פני 19 מפגשים וכולל את כל שיעורי הקורס בנושאי סטטיסטיקה ושיטות מחקר, שיעורים לפתרון טקסטים מחקריים, סדנאות סטטיסטיקה להעמקת הידע הנלמד וסימולציות מתא"ם מלאות בתנאים אמיתיים.

מסלול אופק 19 כולל:
- 12 שיעורים פרונטאליים בנושאי סטטיסטיקה, שיטות מחקר וטקסטים מחקריים (65 ש"א)
- סדנה בסטטיסטיקה ושיטות מחקר לחידוד והבהרה של נושאים מורכבים בחומר (5 ש"א)
- יום פתוח של שאלות ותשובות מ-10:00 עד 16:00 (8 ש"א)
- 5 בחינות סימולציה מלאות בתנאים אמיתיים, המלוות בשיעורי פיתרון (37 ש"א)

מסלול אופק 23 - מסלול זה נפרש על פני 23 מפגשים ומוסיף על קורס הלימוד ומרתון הסימולציות - ארבעה מפגשי טקסטים. שלושה מהמפגשים מוקדשים לסדנאות טקסטים אישיות, בשיטת "אחד על אחד" ומפגש נוסף הוא שיעור טקסטים מורחב.   קורס אופק 23 משלב באופן אולטימטיבי את שיטת הלימוד האישית עם הפורמט הכיתתי.

מסלול אופק 23 כולל:
- 12 שיעורים פרונטאליים בנושאי סטטיסטיקה, שיטות מחקר וטקסטים מחקריים (65 ש"א)
- סדנה בסטטיסטיקה ושיטות מחקר לחידוד והבהרה של נושאים מורכבים בחומר (5 ש"א)
- 3 סדנאות טקסטים אישיות - אחד על אחד (כ- 20 ש"א)
- שיעור טקסטים מורחב - השלמה לסדנאות הטקסטים (5 ש"א)
- יום פתוח של שאלות ותשובות מ-10:00 עד 16:00 (8 ש"א)

מהי בחינת המתא"ם?
בחינת המתא"ם (מבחן לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה) נערכת מאז שנת 2000, ומשמשת ככלי מיון מרכזי בהליך הקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה. הבחינה פותחה במטרה להוות כלי מיון מהימן וסטנדרטי יותר מציוני התואר הראשון ומהראיונות האישיים. בזמן תהליך המיון לתואר השני בפסיכולוגיה מחויבות כל האוניברסיטאות להתחשב בציון המתא"ם של המועמד, אולם כל אוניברסיטה רשאית להעניק לו משקל כראות עיניה, בשקלול עם ציוני התואר הראשון, תיאור עצמי של המועמד, המלצות וראיונות אישיים. בחינת המתא"ם, אשר נערכת כולה בשפה האנגלית, נחשבת לאחת מבחינות המיון הקשות והארוכות בישראל.

אופק מתא"ם החל את דרכו כבר בשנת 2006, מתוך הצורך להעניק הכנה מיטבית לסטודנטים המתמודדים עם הבחינה. בשנים 2007-2008 נאסף החומר הדרוש, כאשר בשנת 2009 החל המרכז את פעילותו בהצלחה גדולה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אופק מתא"ם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?