הקריה האקדמית אונו

תואר שני במשפטים

הקריה האקדמית אונו מציעה לימודי תואר שני במשפטים (LL.M). התכנית פועלת בשיתוף עם בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קולומביה, במהלכה תוכלו לבחור לימודי תואר במסלול מחקרי עם תזה או במסלול ללא תזה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תכנית הלימודים לתואר שני במשפטים (.LL.M) - הקריה האקדמית אונו  
תואר שני במשפטים בקריה האקדמית אונו עם טובי המרצים. תוכנית הלימודים מבוססת על הניסיון המשפטי רב השנים של סגל הפקולטה למשפטים, הן בעולם המשפט והן בעולם המעשה כך שאתם מקבלים הכשרה תיאורטית ומעשית מקיפה. במסגרת התכנית תוכלו לשלב לימודים מתקדמים במשפט ועבודה כעורכי דין או מתמחים.

תכנית הלימודים לתואר שני במשפטים (.LL.M) - הקריה האקדמית אונו - שני מסלולים לבחירתכם:
מסלול הלימודים האינטגרטיבי - במהלכו תוכלו להעמיק באחד מתחומי המשפט המעניין אתכם ביותר, מתוך מגוון הקורסים המוצעים בתכנית – המשפט המסחרי , הפרטי, הפלילי ,הציבורי והרפואי ועוד. ידע משולב זה ייצר בעבורכם לכם נקודת מבט רחבה ומעמיקה יותר על תחום המשפט והתמקצעות בתחומי מקצועיים אותם בחרתם. כמו כן, תאפשר התכנית רכישת כלים מחקריים מהמעלה הראשונה בתחומי משפט שונים, אשר יסיעו לכם במהלך חייכם המקצועיים והאישיים.

מסלול הכולל כתיבת תיזה - הקריה האקדמית אונו הינה המכללה הראשונה בישראל אשר קיבלה אישור לתוכנית תואר שני מחקרי ("עם תיזה") בו זמנית עם אישור לקיום תוכנית תואר שני ללא תיזה. לאחר שני הסמסטרים הראשונים ללימודים תוכלו לפנות למסלול התואר השני המחקר.

תואר שני במשפטים (.LL.M) - הקריה האקדמית אונו - יתרונות רבים!
- תוכנית הלימודים הינה פרי פיתוח של תחומי התמחות ייחודיים, המאפשרים לעורך הדין לרכוש מומחיות בתחום מסוים, ולספק בו שירות ברמה גבוהה.
- תוכנית הלימודי מאפשרת לכם לרכוש תחומי ידע חדשים ומאתגרים ולהשתתף בקורסים שפותחו במיוחד על מנת לענות על דרישות השוק המודרני הישראלי.
- מרצי התכנית הינם המרצים המובילים בתחומם בישראל ובאוניברסיטת קולומביה
- שעות לימוד בתכנית המאפשרת לעורכי דין פעילים להשתתף בהם

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקריה האקדמית אונו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?