הקריה האקדמית אונו

לימודי תואר ראשון

הקריה האקדמית הינה מוסד פרטי מוביל להשכלה גבוהה, המציע מגוון מסלולים מרתקים של לימודי תואר ראשון המשלבים בין איכות אקדמית וחווית לימודים מהנה.

הלימודים מתקיימים באור יהודה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים - הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון, תואר שני, מכינות
תואר ראשון במשפטים
תואר שני במשפטים - בשיתוף עם אוניברסיטה מובילה בקולומביה
תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחויות: שיווק ופרסום, מימון ושוק ההון, חשבונאות (ראיית חשבון), ניתוח מערכות מידע, לימודי ניהול הארגון, ניהול עסקי פנאי.
תואר שני במנהל עסקים בהתמחויות: שיווק ופרסום, מימון ושוק ההון, מערכות מידע ויזמות טכנולוגית, לימודי ניהול הארגון, אסטרטגיה ויזמות עסקית, ניהול איכות הסביבה.

הפקולטה למקצועות הבריאות:
תואר ראשון ריפוי בעיסוק
תואר ראשון קלינאות תקשורת (הפרעות בתקשורת)
תואר ראשון בפיזיותרפיה

מכינה למקצועות הבריאות
בית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו
חלק ממסלולי הלימוד הינם במתכונת לימודים לאנשים עובדים
קורסים והכשרות מקצועיות - היחידה ללימודי חוץ בקריה האקדמית אונו

הקריה האקדמית אונו הציבה לה שתי מטרות עיקריות, אשר השילוב ביניהן מציב אותה בחזית ההשכלה הגבוהה בישראל. המטרה הראשונה היא פיתוח ולימוד של תוכניות אקדמיות בדגש יישומי, על מנת להעניק לבוגרים הכשרה תיאורטית מקיפה אשר תאפשר להשתלב במגוון מקומות בשוק התעסוקה המקומי. מטרה מרכזית נוספת של הקריה האקדמית אונו היא קידום מגזרים באוכלוסיה הישראלית ומציאת פתרונות לשם הנגשת ההשכלה הגבוהה, על מנת שישתתפו בצורה פעילה בשוק העבודה הישראלי.

מוקד מרכזי נוסף של הקריה האקדמית אונו הוא מחקר ופיתוח, בתחומים הבוערים הנמצאים בסדר היום החברתי במדינה. צוות המרצים של הקריה האקדמית אונו נמנה עם המומחים המובילים בתחומם, לצד אנשי שטח מנוסים בכל תחומי ההוראה. שילוב ייחודי זה מבטיח כי הסטודנטים ייהנו מהידע המגוון של המרצים, ויזכו להשכלה הגבוהה הטובה ביותר. כל אלה מסייעים לממש את הפוטנציאל האישי הטמון בכל סטודנט, לשם פיתוח אישי ומקצועי מירבי.

פרופ' ירון זליכה, ראש תכנית ה- MBA ראש ההתמחות בחשבונאות, בהרצאה בת 5 דקות על האבולוציה של הניהול:

הקריה האקדמית אונו הוקמה בשנת 1995, וכיום היא מוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה כמוסד אקדמי עצמאי פרטי. הקריה חרתה על דגלה מרגע היווסדה דגל של מצוינות אקדמית יישומית ומחקרית, ובמקביל לתשומת לב אישית ופרטנית לצרכים של הסטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקריה האקדמית אונו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?