קורס אימון אישי במרכז

לימודי אימון אישי במרכז

קורס אימון אישי במרכז

אימון אישי הינו תהליך עוצמתי העוסק במטרות הרצויות לכם ומתמקד באיך להשיג אותם –איך להפוך רצוי למצוי. תהליך האימון עוסק בהווה ובעתיד, להביל משיטות טיפול כפסיכולוגיה העוסקות בעבר ובניסיון להבין למה דברים קרו.  במהלך תהליך האימון נחשף המתאמן לחוזקות ולמתנות בחייו, מתוודע ומכיר בחולשות שלו ולומד להפוך את הללו ליתרונות, שם לעצמו יעדים ומטרות ובונה, באמצעות המאמן, תוכנית פעולה או תוכנית עבודה לשם הוצאת המטרות לפועל. התהליך משלב משימות ותרגילים שמטרתם לגרום למתאמן להכיר את עצמו ואת יכולותיו, להתגבר על חסמים מנטליים , לייצר אמונות מקדמות ולהרפות מאלה המעכבות, לחוות הצלחות ומוטיבציה להתמיד ובסופו של התהליך להבין שהאחריות לחיינו, להצלחות ולכשלונות היא בידינו

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס אימון אישי במרכז

אימון אישי כשמו כן הוא – מאמן לדפוסי חשיבה התנהגות ופעולה אחרים, טובים המסייעים להגשמת השאיפות, להבדיל מאלה המעכבים וחוסמים אותן האימון האישי, המוכר גם בשמו קואצ'ינג, מאפשר צמיחה המלווה בהעצמה אישית משמעותית ומורגשת אשר ניתן לתארה כמבול אסימונים נופלים – מייצרים בנו תובנות והבנות מטלטלות.

בבסיסו של האימון האישי נטועה אמונה, או עיקרון בסיסי הגורסים כי כל הכוחות, היכולות, הכישורים והתשובות נמצאים אצל המתאמן, ובאמצעותם של כלים אימוניים כשאילת שאלות (שאלות נכונות), יצירתו של חזון, התוודעות לחוזקות, הצפת האמונות והפרדיגמות ושינוי אלה המגבילות באחרות, חדשות ומקדמות, עבודה עם ערכים, מייתרים מודעות חזקה אשר מייצרת מרחב להחלפת הקרקע בה גדלים קוצים לכזו המניבה עצי פרי ופרחים.

לימודי אימון אישי במרכז – לאיזה תחומים בחיינו מתאים ליישמו?

את התהליך האימוני ניתן להחל ובהצלחה רבה על כל תחומי החיים – הפרטי (אישי, זוגיות, משפחה); העסקי (קריירה ועבודה); האקדמי, הספורטיבי ועוד. לכל תחום יוצקים את התהליך הנכון כאשר המטרה הסופית היא הגשמה עצמית והצלחה הנובעים מההרגשה שאנו מסוגלים לכל דבר ובעיקר להפוך חלום או שאיפה למציאות חיה ובועטת.

לימודי אימון אישי במרכז – מגוון התמחויות לבחירתכם

לאחר שלמדתם קורס אימון אישי בסיסי והבנתם שמקצוע האימון הוא הייעוד שלכם, תוכלו להתמחות ולהתמקצע בנישות אימון מצומצמות יותר:

קורס אימון אישי בהתמחות באימון קשב וריכוז - לילדים נוער ומבוגרים
קורס אימון אישי מתקדם וסופרוויז'ן למאמנים
קורס התמחות באימון ילדים ונוער
קורס התמחות באימון הורים ומשפחה
קורס התמחות באימון עסקי
קורס אימון אישי בקבוצה ואימון קבוצתי

לימודי אימון אישי במרכז – משך הלימודים

משכם של לימודי אימון אישי במרכז משתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו אך נציין כי מדובר בתוכנית לימודים מקצועית הנפרשת על פני מספר חודשים הכוללים מפגשים חד שבועיים בני 3-4 שעות כל אחד

לימודי אימון אישי במרכז – תעודה

לבוגרי קורס אימון אישי תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הספציפי בו למדו

לימודי אימון אישי במרכז – לסיכום

קורס אימון אישי במרכז הינו קורס מאתגר שמטרתו להכשיר אנשים לאמן להצלחה והגשמה. לאחריו תוכלו לעשות שימוש בכל היעד וכלי האימון שרכשתם כדי לייצר מרחב אימוני מוצלח ולאמן אחרים בדרכם להצלחה, ולהפוך את הכשרתך למקצוע מספק.

איפה אפשר ללמוד קורס אימון אישי במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון אישי במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?