קורס אימון אישי בדרום

לימודי אימון אישי בדרום

קורס אימון אישי בדרום

אימון אישי הינו תהליך עוצמתי של הצפה והתוודעות לחוזקות ולמתנות בחיים, עמידה מציאותית הנובעת מהחלטה אישית לקבלת אחריותוהתמודדות עם החולשות, מעבר לשאלות מעצימות כ"איך אצליח" ו"מה עליי לעשות", וויתור על "למה זה קרה לי", מינוף יכולות ומשאבים לשם צמצום הפער בין המציאות המצויה לזו הרצויה, במהלכו שני שחקנים – מאמן ומתאמן, עושים כל שצריך לשם הסרת מכשולים, מחסומים וחסמים – מנטליים, פיזיים ורגשיים המפריעים בדרך להצלחה – כל הצלחה. הנכם מוזמנים לקרוא אודות לימודי אימון בדרום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי אימון אישי בדרום

האמונה הטמונה בפילוסופיית האימון האישי גורסת כי הפוטנציאל, המשאבים ,היכולות והכישורים כבר קיימים אצל כל אדם ועליו להציף אותם אצלו ולהתחיל לעשות בהם שימוש, אשר ייצר בו דפוסי חשיבה, דפוסי התנהגות ודפוסי חיים חדשים – הרגלים חדשים שייצרו מרחב להצלחה והגשמה.

קורס אימון אישי בדרום – שינוי

איינשטיין פעם אמר כי אדם אשר חושב ומתנהג באותה דרך שוב ושוב ומצפה לתוצאות שונות מוגדר כאדם לא שפוי. שינוי בדפוסי חשיבה, דפוסי התנהגות, הרגלים שאינם מקדמים (מעכבים) הינו זרז וצעד ראשוני חיוני ואף הכרחי לשם השגת יעדים ומטרות והאימון האישי מייצר מרחב לכל הללו – יצירת חזון המשלב את כל המטרות בכל תחומי החיים (מומלץ להתמקד בתחום חיים אחד), יצירת תוכנית פעולה למימושו, הצפת כל החוזקות והעוצמות והארת זרקור חזק עליהם, הפיכת החולשות לאתרים וההבנה שיש בנו היכולת להתמודד עימם, יצירת משימות שבועיות ועלייה בסולם ההצלחה.

לימודי אימון בדרום – המאמן האישי

תהליך האימון האישי הוא תהליך המתבצע מרצון ובחירה אישית. המאמן האישי הינו איש מקצוע שעבר הכשרהלעשות שימוש בטכניקות המגיעות מעולם הפסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות, ודיסיפלינות נוספות. האימון הינו שילוב בין מקצועיות המאמן ויכולותיו, טכניקה, ידע ואישיות המנתבים את המאומן בדרך בטוחה, תוך הארת פנס באשר ל 200 המטרים הבאים, כאשר הבסיס המשותף לשני הצדדים הוא תקווה ורצון ליצירת שינוי בחיי המתאמן, דבר המהווה את הצעד הראשון ללקיחת אחריות על החיים.

קורס אימון בדרום – למי מיועד האימון האישי?

אימון אישי מיועד לכל אדם הרוצה להיטיב עם תחום אחד או יותר בחייו, לשנות, לשפר תחומים שונים בחייו, בין אם יש לו מטרה מוגדרת ובין אם לא בטוח ברצונותיו ומוכן לעשות ולפעול, כדי להשיג את מטרתומתוךהבנה כי האחריות הינה בידיו – אך זקוק להדרכה והכוונה לכך.

לימודי אימון אישי בדרום הארץ – מגוון סוגי אימון לבחירתכם

קיימים מגוון רב של אימונים אישיים המיועדים לכל לכל אחד מתחומי החיים:

אימון להעצמה והתפתחות אישית
אימון לאיכות חיים
אימון לתקשורת בינאישית
אימון לאסרטיביות
אימון לתזונה בריאה
אימון לירידה במשקל
אימון כלכלי - אימון עסקי
אימון לנשים אחרי לידה
אימון להתמודדות עם שחיקה בעבודה
אימון להתמודדות עם משברים
אימון לילדים ובני נוער – עם / ללא בעיות קשב וריכוז

קורסי אימון אישי בדרום – לסיכום

אם למרות מאמצים וניסיונות אינכם מרוצים מחייכם, אם אתם יודעים עמוק בפנים שאפשר אחרת וחייב להיות אחרת, אם עצרתם לרגע והחלטתם שדי הגיע הזמן לשינוי, הרגיע הזמן להפסיק לרצות ולהתחיל לעשות אימון אישי בדרום הוא התשובה עבורכם.

איפה אפשר ללמוד קורס אימון אישי בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון אישי בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?