קורס תיירות ומזון בת"א

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס תיירות ומזון בת"א

"על גגות תל אביב משהו קורה הלילה..." אח תל אביב.. נראה ששם תמיד קורה משהו ואם אתם רוצים להיות במרכז העניינים אז תל אביב היא העיר בשבילכם! העיר תל אביב היא מרכז האופנה, הכלכלה, המסחר, הבילוי ובעצם - מה לא?? מוסדות לימוד רבים קבעו את מקום מושבם בעיר, ומציעים קשת רחבה של קורסי תיירות ומזון לקהל הרחב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי תיירות ומזון - תל אביב

כל מי שחלם להיות מדריך טיולים או קונדיטור שירים את היד! היום כבר לא חייבים לטוס לבלגיה כדי ללמוד איך מערבבים שוקולד או לצרפת כדי להבין איך מכינים יין איכותי, אפשר ללמוד הכול בארץ וברמה לא פחות טובה. תחום התיירות והמזון התפתח מאוד בשנים האחרונות ומספר לא מועט של מוסדות לימוד מובילים מציעים קורסים המכשירים את המשתתפים להיות מורי דרך, מגדלי גפנים ליין, טבחי קינוחים ובשלנים מצוינים המבינים בתזונה בריאה ומאוזנת.

חלק מהקורסים בתחום התיירות והמזון בתל אביב:

קורס מורי דרך

- קורס מורי דרך בתל אביב מתאים לאנשים אשר אוהבים לטייל ואוהבים את הארץ. הקורס מכשיר את המשתתפים להדריך קבוצות מטיילים מהארץ ומחו"ל בכל חלקי הארץ תוך שהם מכירים להם את נופיה הייחודיים של הארץ ומעשירים אותם בידע אודות אזור הטיול. תכני הקורס כוללים ארכיאולוגיה, היסטוריה, גיאוגרפיה, סיפורי מורשת קרב, ארכיטקטורה, התמחות בחי והצומח ולימודי אמנות.

קורס סוכני נסיעות בתל אביב

- קורס סוכני נסיעות מכשיר את בוגריו להיות סוכני נסיעות ומתכנני הטיולים הטובים והמקצועיים ביותר בשוק. סוכני נסיעות משלבים ידע מקצועי על תיירות פנים וחוץ, לצד תודעת שירות ויכולת מכירה גבוהות. קורס סוכני נסיעות מקנה ידע ומיומנות בענף התיירות ומכין את בוגריו לבחינה לקבלת תעודת סוכן נסיעות מורשה, ופותח אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות.

קורס ברמנים

- להיות ברמן זה כבר מזמן לא רק להיות מופקד על ברז הבירה, על הברמן להיות מומחה באלכוהול מקומי ותוצרת חוץ, באומנות השירות, המכירה ועמידה מול קהל. קורס ברמנים בתל אביב הינו קורס מקצועי, נחשק וריווחי מאד, הנלמד באווירה צעירה ומשוחררת. במסגרת הקורס לומדים המשתתפים על ההיסטוריה, מקורותיו ודרכי הכנתו של האלכוהול כמו גם על סוגי משקאות, ערבובים ואומנות השירות.

קורסי תיירות ומזון בתל אביב - עיר הבילויים

סטודנט אשר יחליט ללמוד בתל אביב יוכל ליהנות לא רק מכל מהנ"ל אלא גם מהאטרקציות הרבות שמספקת העיר תל אביב עצמה: פאבים, מסעדות מצוינות, בתי קפה, מועדונים, רצועת חוף ארוכה, טיילת, מרכזי קניות, שווקים, פארק הירקון, מרכזי אומנות ותרבות, מוזיאונים רבים, תיאטראות מהמובילים בישראל, מתחם הנמל, העיר העתיקה ביפו ועוד.

איפה אפשר ללמוד קורס תיירות ומזון בת"א?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תיירות ומזון בת"א
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?