קורס שפות בחיפה ובצפון

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס שפות בחיפה ובצפון

מי מאתנו לא רוצה ללמוד שפה חדשה? לסוע לטייל ולהשתמש בשפת המקומיים? לקרוא ספרים עבי קרס בשפת המקור בה נכתבו? או פשוט להבין סוף סוף מה סבתא אומרת.. כיום ניתן למצוא קורסים רבים ללימודי שפות זרות, אמנם מרביתם מתמקדים בלימוד השפה האנגלית (טכנית, עסקית, למתחילים ולמתקדמים) אך ניתן למצוא גם קורסים ללימוד שפות קצת יותר אקזוטיות כגון סינית, יידיש, הולנדית כדומה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי שפות בצפון:

כיום ישנה חשיבות מכרעת בלימודי שפה חדשה. העולם שלנו הופך קטן יותר ויותר והמפגשים עם אנשים דוברי שפות זרות הופכים תכופים. בני נוער הגולשים באינטרנט, צעירים אחרי צבא בטיול הגדול או אנשי עסקים הטסים לסין או להודו - כל אוכלוסיה נתקלת בצורך חשוב זה ללמוד שפה זרה במגרש הפרטי שלה.

מספר מוסדות לימוד הרימו את הכפפה ופתחו קורסים ללימודי שפות אשר עונים על הדרישה הגוברת. המוסדות מציעים מגוון רחב של קורסים ללימודי שפות המיועדים לקהלי יעד שונים ומתמקדים בתכנים אחרים - מלימודי ספרדית מדוברת, דרך לימודי צרפתית ספרותית וכלה בסינית או אנגלית עסקית.

חלק מהקורסים ללימודי שפות המוצעים במוסדות השונים:
קורס ספרדית -

קורס ספרדית מקנה למשתתפים את הידע הנדרש על מנת לנהל שיחה בספרדית, תוך שימוש באוצר מילים נרחב ושמירה על כללי הדקדוק. הצורך בידיעת השפה הספרדית עלה בשנים האחרונות הודות למטיילים הרבים הפוקדים את דרום ומרכז אמריקה, וכן הודות לטלנובלות אשר כבשו כל נערה בארץ. לימודי ספרדית נחשבים קלים באופן יחסי והקורסים השונים אף מאפשרים לתלמיד ללמוד בקצב אישי ובשיטות המותאמות לו.

קורס צרפתית -

השפה הצרפתית נחשבת לשפה הרומנטית בעולם. היא שמשה עשרות אמנים והיא מלווה את היופי והאלגנטיות הפרזיאית. קורס צרפתית מקנה למשתתפים בו את הידע הדרוש לניהול שיחה קולחת בצרפתית תוך שימוש באוצר מילים רחב ופרקטי ודקדוק נכון המאפשר לטייל בצרפת מבלי להאבק במבטא הכבד של הצרפתים כשהם מנסים לדבר אנגלית...

קורס סינית -

העולם המערבי נחשף יותר ויותר למזרח הן מבחינה תרבותית והן בפן העסקי - כלכלי. סין, שהינה המעצמה במזרח פותחת את שעריה למערב, ובכדי שנוכל להבין, לחקור ולנהל עסקים בצורה מטיבה עלינו ללמוד סינית. קורס סינית מקנה את הידע הנדרש על מנת לנהל שיחה תרבותית ועסקית, לקרוא ולכתוב בסינית. בנוסף, כולל הקורס למידה של עקרונות התרבות והמנהגים בסין.

קורס אנגלית -

האנגלית הינה שפה הנלמדת בכל בית ספר בישראל. התרבות שאנו שואבים מארצות הברית, העסקים הרבים, עולם התיירות ומרבית חומרי הלימוד האקדמיים מתנהלים בשפה האנגלית ומחייבים כל אחד מאיתנו להתמצות בשפה. ישנם מספר קורסים ללימודי אנגלית המתאימים לקהלים שונים - קורס אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למדריכי טיולים ועוד, כל אחד מקורסים מקנה אוצר מילים רחב תוך דגש על דקדוק נכון המאפשר שיחה קולחת.

קורס שפת סימנים

- כיום ישנה מודעת גוברת והולכת לזכויותיהם של חרשים ולקויי שמיעה, וכחלק מכך רבים מבקשים ללמוד שפת סימנים כדרך נוספת לתקשורת. קורס שפת סימנים מיועד בראש ובראשונה לחרשים ובני משפחותיהם, אך גם לעובדי מקצוע בתחום דוגמת קלינאי תקשורת או עובדים סוציאליים, וכמובן לקהל הרחב אשר מבקש להעשיר את השכלתו וללמוד מיומנות חשובה.

קורס עריכה לשונית

- על מנת לכתוב כתבה איכותית לעיתון, לא מספיק רק לדעת את החומר הרלוונטי. יש צורך לעבור על הטקסט ולתקן שגיאות כתיב, ניסוחים לא ברורים, ולהבטיח כי הטקסט יהיה אובייקטיבי וכתוב בשפה אחידה. קורס עריכה לשונית עוסק בנושאים דוגמת עקרונות הכתיבה הנכונה, עיצוב מסמכים, תרגום לעברית, טיפוח סגנון אישי, ועוד.

איפה אפשר ללמוד קורס שפות בחיפה ובצפון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שפות בחיפה ובצפון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?