קורס שפות בתל אביב ובמרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס שפות בתל אביב ובמרכז

מי מאתנו לא רוצה ללמוד שפה חדשה? לסוע לטייל ולהשתמש בשפת המקומיים? לקרוא ספרים עבי קרס בשפת המקור בה נכתבו? או פשוט להבין סוף סוף מה סבתא אומרת.. כיום ניתן למצוא קורסים רבים ללימודי שפות זרות, אמנם מרביתם מתמקדים בלימוד השפה האנגלית (טכנית, עסקית, למתחילים ולמתקדמים) אך ניתן למצוא גם קורסים ללימוד שפות קצת יותר אקזוטיות כגון סינית, יידיש, הולנדית כדומה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי שפות בתל אביב ובמרכז:

כיום ישנה חשיבות מכרעת בלימודי שפה חדשה. העולם הופך קטן יותר ויותר והמפגשים עם אנשים דוברי שפות זרות הופכים תכופים. בני נוער הגולשים באינטרנט, צעירים אחרי צבא בטיול הגדול או אנשי עסקים הטסים לסין או להודו - כל אוכלוסיה נתקלת בצורך חשוב זה ללמוד שפה זרה במגרש הפרטי שלה.

מספר מוסדות לימוד בארץ הרימו את הכפפה ופתחו קורסים ללימודי שפות אשר עונים על הדרישה הגוברת. המוסדות מציעים מגוון רחב של קורסים ללימודי שפות המיועדים לקהלי יעד שונים ורחבים ומתמקדים במגוון תכנים - מלימודי ספרדית מדוברת, דרך לימודי צרפתית ספרותית וכלה בסינית או אנגלית עסקית.

חלק מהקורסים ללימודי שפות המוצעים במוסדות השונים:
קורס אנגלית -

השפה האנגלית נלמדת בכל בית ספר בישראל. התרבות שאנו שואבים מארצות הברית ואירופה, העסקים הרבים, עולם התיירות ומרבית חומרי הלימוד האקדמיים מתנהלים בשפה האנגלית ומחייבים כל אחד מאיתנו להתמצות בשפה. ישנם מספר קורסים ללימודי אנגלית המתאימים לקהלי יעד שונים - אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למדריכי טיולים ועוד, כל אחד מקורסים מקנה אוצר מילים רחב תוך דגש על דקדוק נכון המאפשר שיחה קולחת.


קורס איטלקית -

השפה האיטלקית נחשבת לשפה זורמת, מתגלגלת, מפתה ומתנגנת ולצד כל זאת גם ל-"שפת המלומדים", עקב המהפכה המדעית, תרבותית ואומנותית שהתחוללה באיטליה במאה ה-14. קורס איטלקית מקנה למשתתפים אוצר מילים רחב וידע דקדוקי, על מנת לנהל שיחה קולחת במגוון נושאים. הקורס מותאם לסטודנטים הנוסעים לאיטליה לרכוש בה את השכלתם האקדמית.


קורס צרפתית -

השפה הצרפתית נחשבת לשפה הרומנטית בעולם. היא שמשה ועודנה משמשת עשרות אמנים והיא זו שמלווה את היופי והאלגנטיות הפרזיאית. קורס צרפתית מקנה למשתתפים בו את הידע הדרוש לניהול שיחה קולחת בצרפתית תוך שימוש באוצר מילים רחב ופרקטי ודקדוק נכון המאפשר לטייל בצרפת מבלי להאבק במבטא הכבד של הצרפתים כשהם מנסים לדבר אנגלית...

קורס שפת סימנים

- כיום ישנה מודעת גוברת והולכת לזכויותיהם של חרשים ולקויי שמיעה, וכחלק מכך רבים מבקשים ללמוד שפת סימנים כדרך נוספת לתקשורת. קורס שפת סימנים מיועד בראש ובראשונה לחרשים ובני משפחותיהם, אך גם לעובדי מקצוע בתחום דוגמת קלינאי תקשורת או עובדים סוציאליים, וכמובן לקהל הרחב אשר מבקש להעשיר את השכלתו וללמוד מיומנות חשובה.

קורס עריכה לשונית

- על מנת לכתוב כתבה איכותית לעיתון, לא מספיק רק לדעת את החומר הרלוונטי. יש צורך לעבור על הטקסט ולתקן שגיאות כתיב, ניסוחים לא ברורים, ולהבטיח כי הטקסט יהיה אובייקטיבי וכתוב בשפה אחידה. קורס עריכה לשונית עוסק בנושאים דוגמת עקרונות הכתיבה הנכונה, עיצוב מסמכים, תרגום לעברית, טיפוח סגנון אישי, ועוד.

קורס גרמנית -

השפה הגרמנית מדוברת ב-40 מדינות ברחבי העולם והיא גם השפה השכיחה ביותר באינטרנט, אחרי האנגלית. קורס גרמנית מקנה למשתתפים בו אוצר מילים נרחב ווחוקי דקדוק המאפשרים להם לנהל שיחה קולחת בגרמנית.

קורס סינית -

העולם המערבי נחשף בשנים האחרונות למזרח הן מבחינה תרבותית והן מבחינה עסקית - כלכלית. סין, שהינה המעצמה במזרח פותחת את שעריה למערב, ובכדי שנוכל להבין, לחקור ולנהל עסקים בצורה מטיבה עלינו ללמוד סינית. קורס סינית מקנה את הידע הנדרש על מנת לנהל שיחה תרבותית ועסקית, לקרוא ולכתוב בסינית. בנוסף, כולל הקורס למידה של עקרונות התרבות והמנהגים בסין.

איפה אפשר ללמוד קורס שפות בתל אביב ובמרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שפות בתל אביב ובמרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?