קורס שפות בירושלים ובדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס שפות בירושלים ובדרום

מי מאתנו לא רוצה ללמוד שפה חדשה? לסוע לטייל ולהשתמש בשפת המקומיים? לקרוא ספרים עבי קרס בשפת המקור בה נכתבו? או פשוט להבין סוף סוף מה סבתא אומרת.. כיום ניתן למצוא קורסים רבים ללימודי שפות זרות, אמנם מרביתם מתמקדים בלימוד השפה האנגלית (טכנית, עסקית, למתחילים ולמתקדמים) אך ניתן למצוא גם קורסים ללימוד שפות קצת יותר אקזוטיות כגון סינית, יידיש, הולנדית כדומה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי שפות בירושלים ובדרום:

כיום ישנה חשיבות מכרעת בלימודי שפה חדשה. עולמנו הופך קטן יותר ויותר והמפגשים עם אנשים דוברי שפות זרות הופכים תכופים. בני נוער הגולשים באינטרנט, צעירים אחרי צבא בטיול הגדול או אנשי עסקים הטסים להודו או לסין - כל אוכלוסיה נתקלת בצורך חשוב זה ללמוד שפה זרה במגרש הפרטי שלה.

מספר מוסדות לימוד בארץ הרימו את הכפפה ופתחו קורסים ללימודי שפות אשר עונים על הדרישה הגוברת. המוסדות מציעים מגוון רחב של קורסים ללימודי שפות המיועדים לקהלי יעד שונים ורחבים ומתמקדים בתכנים משתנים - מלימודי ספרדית מדוברת, דרך לימודי צרפתית ספרותית וכלה בסינית או אנגלית עסקית.

חלק מהקורסים ללימודי שפות המוצעים במוסדות השונים:
קורס צרפתית -

השפה הצרפתית נחשבת לשפה הרומנטית בעולם. הצרפתית שמשה ועודנה משמשת עשרות אמנים והיא זו שמלווה את היופי והאלגנטיות הפרזיאית. קורס צרפתית מקנה את הידע הדרוש לניהול שיחה קולחת בצרפתית תוך שימוש באוצר מילים נרחב ודקדוק נכון המאפשר לטייל בצרפת מבלי להאבק במבטא הכבד של הצרפתים כשהם מנסים לדבר אנגלית...


קורס אנגלית -

השפה האנגלית נלמדת בכל בית ספר בישראל. התרבות הקולנועית והטלוויזיונית שאנו צורכים מארצות הברית ואירופה, העסקים הרבים, עולם התיירות ומרבית חומרי הלימוד האקדמיים מתנהלים בשפה האנגלית ומחייבים כל אחד מאיתנו להתמצות בשפה. ישנם מספר קורסים ללימוד השפה האנגלית המתאימים לקהלי יעד שונים - אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למדריכי טיולים ועוד, כל אחד מהקורסים מקנה אוצר מילים רחב תוך דגש על דקדוק נכון המאפשר שיחה קולחת.


קורס יפנית -

השפה היפנית (ניהונגו) נחשבת לשפה קשה ומעניינת המשלבת בתוכה היבטים תרבותיים נרחבים. קורס יפנית מקנה את הכלים הבסיסיים בהבנת הדקדוק היפני, אוצר מילים נרחב תוך תשומת דגש על הגייה נכונה ומאפשר למשתתפים טעימה מהשפה והתרבות המרתקת של ארץ השמש העולה. השפה היפנית כוללת 4 מערכות כתב, צורת הבעה שונה אצל גברים ונשים, מחסור בהטיות על פי גוף מין ומספר, ומילים שונות אשר זהות בצורת הכתיבה שלהן.

קורס רוסית -

השפה הרוסית היא אחת מהשפות הנפוצות בישראל הודות לעליה המסיבית מברית המועצות בשנות ה-90. קורס רוסית הינו הצעד הראשון בהיכרות עם התרבות והשפה הרוסית ויצירת כור היתוך בארץ. הקורס מקנה אוצר מילים נרחב, כללי דיקדוק ומאפשר לנהל שיחה קולחת ברוסית.

קורס שפת סימנים

- כיום ישנה מודעת גוברת והולכת לזכויותיהם של חרשים ולקויי שמיעה, וכחלק מכך רבים מבקשים ללמוד שפת סימנים כדרך נוספת לתקשורת. קורס שפת סימנים מיועד בראש ובראשונה לחרשים ובני משפחותיהם, אך גם לעובדי מקצוע בתחום דוגמת קלינאי תקשורת או עובדים סוציאליים, וכמובן לקהל הרחב אשר מבקש להעשיר את השכלתו וללמוד מיומנות חשובה.

קורס עריכה לשונית

- על מנת לכתוב כתבה איכותית לעיתון, לא מספיק רק לדעת את החומר הרלוונטי. יש צורך לעבור על הטקסט ולתקן שגיאות כתיב, ניסוחים לא ברורים, ולהבטיח כי הטקסט יהיה אובייקטיבי וכתוב בשפה אחידה. קורס עריכה לשונית עוסק בנושאים דוגמת עקרונות הכתיבה הנכונה, עיצוב מסמכים, תרגום לעברית, טיפוח סגנון אישי, ועוד.

קורס סינית -

העולם המערבי נחשף בשנים האחרונות למזרח הן מבחינה תרבותית והן מבחינה כלכלית-עסקית. סין, מעצמת המזרח פותחת את שעריה למערב, ובכדי שנוכל להבין, לחקור ולנהל עסקים בצורה מטיבה עלינו ללמוד סינית. קורס סינית מקנה את הידע הנדרש על מנת לנהל שיחה תרבותית ועסקית, לקרוא ולכתוב בסינית. בנוסף, כולל הקורס למידה של עקרונות התרבות והמנהגים בסין.

איפה אפשר ללמוד קורס שפות בירושלים ובדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שפות בירושלים ובדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?