קורס שפות בבאר שבע

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס שפות בבאר שבע

מי מאתנו לא רוצה ללמוד שפה חדשה? לסוע לטייל ולהשתמש בשפת המקומיים? לקרוא ספרים עבי קרס בשפת המקור בה נכתבו? או פשוט להבין סוף סוף מה סבתא אומרת.. כיום ניתן למצוא בבאר שבע קורסים רבים ללימודי שפות זרות, אמנם מרביתם מתמקדים בלימוד השפה האנגלית (טכנית, עסקית, למתחילים ולמתקדמים) אך ניתן למצוא גם בבאר שבע קורסים ללימוד שפות קצת יותר אקזוטיות כגון סינית, יידיש, הולנדית כדומה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי שפות בבאר שבע:

כיום ישנה חשיבות מכרעת בלימודי שפה חדשה. העולם הופך קטן יותר ויותר והמפגשים עם אנשים דוברי שפות זרות הופכים תכופים. בני נוער הגולשים באינטרנט, צעירים אחרי צבא בטיול הגדול או אנשי עסקים הטסים לסין או להודו - כל אוכלוסיה נתקלת בצורך חשוב זה ללמוד שפה זרה במגרש הפרטי שלה.

קורס יפנית בבאר שבע

- השפה היפנית (ניהונגו) נחשבת לשפה קשה ומעניינת המשלבת בתוכה היבטים תרבותיים נרחבים. קורס יפנית מקנה את הכלים הבסיסיים בהבנת הדקדוק היפני, אוצר מילים נרחב תוך תשומת דגש על הגייה נכונה ומאפשר למשתתפים טעימה מהשפה והתרבות המרתקת של ארץ השמש העולה. השפה היפנית כוללת 4 מערכות כתב, צורת הבעה שונה אצל גברים ונשים, מחסור בהטיות על פי גוף מין ומספר, ומילים שונות אשר זהות בצורת הכתיבה שלהן.

קורס עריכה לשונית

- על מנת לכתוב כתבה איכותית לעיתון, לא מספיק רק לדעת את החומר הרלוונטי. יש צורך לעבור על הטקסט ולתקן שגיאות כתיב, ניסוחים לא ברורים, ולהבטיח כי הטקסט יהיה אובייקטיבי וכתוב בשפה אחידה. קורס עריכה לשונית בבאר שבע עוסק בנושאים דוגמת עקרונות הכתיבה הנכונה, עיצוב מסמכים, תרגום לעברית, טיפוח סגנון אישי, ועוד.

קורס שפת סימנים בבאר שבע

- כיום ישנה מודעת גוברת והולכת לזכויותיהם של חרשים ולקויי שמיעה, וכחלק מכך רבים מבקשים ללמוד שפת סימנים כדרך נוספת לתקשורת. קורס שפת סימנים מיועד בראש ובראשונה לחרשים ובני משפחותיהם, אך גם לעובדי מקצוע בתחום דוגמת קלינאי תקשורת או עובדים סוציאליים, וכמובן לקהל הרחב אשר מבקש להעשיר את השכלתו וללמוד מיומנות חשובה.

מקומות

בילוי - קורס שפות בבאר שבע

העיר באר שבע מתאפיינת במגוון רחב של אפשרויות תרבותיות, ובכלל זה תיאטראות, בתי קולנוע, בתי קפה, מסעדות, פאבים, מועדוני הופעות, ועוד. העיר העתיקה הוכרזה כאתר מורשת עולמית בידי אונסק"ו בשנת 2005, ויחד עם האתרים ההיסטוריים בסביבה מציעה אפשרות ייחודית להכיר את התרבויות אשר חיו בעבר באזור הנגב. בנוסף, ישנם קבוצות של חוגי טיולים לסטודנטים, מסלולי טיול בטבע בסביבת העיר, פרויקטים חברתיים של המוסדות האקדמיים בעיר או ביוזמה פרטית של הסטודנטים, ועוד.

איפה אפשר ללמוד קורס שפות בבאר שבע?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שפות בבאר שבע
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?