שוק ההון ונדל"ן במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

שוק ההון ונדל"ן במרכז

כיום, ישנם שלושה תחומים אשר מתפתחים בקצב מסחרר- שוק ההון, תחום הביטוח ותחום הנדל"ן. כל השלושה גדלים, מתרחבים והופכים חשובים לכל אזרח בחיי היום יום בארץ ובעולם. הגידול והפיתוח בתחומים אלו יוצר משרות חדשות ודרישה לכוח אדם מקצועי ומיומן אשר יוכל להוביל קדימה את הצמיחה. בשל דרישת המשק נפתחו מספר רב של קורסים העוסקים בנדל"ן, שוק ההון ובביטוח באזור המרכז, הקורסים מיועדים הן לאנשים המעוניינים להתמקצע באחד התחומים והן לאלו המבקשים להכיר ולהבין אותם יותר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מוסדות לימוד וקורסי נדל"ן, שוק ההון ובביטוח במרכז הארץ:

מרכז הארץ הוא למעשה אוסף של ערים רבות הממוקמות בגוש דן ומהוות את הלב בתחומי ההשכלה, תרבות, תעשייה, כלכלה, תקשורת ועוד. בין הערים הנכללות בהגדרה 'מרכז הארץ' נמצאות כפר סבא, רחובות, רמת גן, רעננה, ראשון לציון, אור יהודה, הרצלייה, רמת אפעל ועוד. ערים אלו מושכות אליהם צעירים רבים המבקשים לטעום מהחיים התוססים במרכז מבלי לשלם את דמי המחייה הגבוהים של תל אביב.

קורס בורסה במרכז

- שוק ההון הוא אפשרות קורצת לרווח מהיר, אולם הוא טומן בחובו סיכונים רבים למשקיעים. קורס בורסה מאפשר להכיר את ההזדמנויות ואפיקי ההשקעה השונים, ובכלל זה מושגי יסוד בתחום ניירות הערך, פילוח קשרי הגומלין בין שווקים בינלאומיים, חוזים עתידיים, ועוד. לימודי קורס בורסה שמים דגש על יכולת ניהול אחראית ומשמעת עצמית אשר הכרחיים לתחום שוק ההון, ומקנים את המשמעת העצמית והיכולות הנדרשות על מנת להשקיע בבורסה ולהניב רווחים נאים וללא סיכונים מיותרים.

קורס ביטוח פנסיוני

- ביטוח פנסיוני הינו תעודת הביטוח הכלכלית של כל אחד מאיתנו לגילאי הפרישה משוק העבודה, משמע לגיל הפנסיה. קורס ביטוח פנסיוני באזור המרכז מקנה ידע רב בתחום הביטוח הפנסיוני כמו גם ברפורמות שעבר במשך השנים. מטרת הקורס הינה למקצע את בוגריו ולהוות הכנה לבחינות ההסמכה ברשות לניירות ערך.

קורס יסודות הביטוח באזור המרכז

- קורס יסודות הביטוח מקנה הבנה במושגי יסוד, חוקים ותקנות הרלוונטיים לתחום הביטוח. הקורס מהווה הכנה לבחינות ההסמכה ביסודות ובדיני ביטוח מטעם הממונה על הביטוח במשרד האוצר. קורס יסודות הביטוח הינו קורס מקיף המכין את המשתתפים לבחינות וחושף בפניהם מגוון נושאים כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח עסק ועוד.

קורס שמאות מקרקעין

- שמאות מקרקעין הינו תחום עיסוק חדש ויוקרתי אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות עקב התפתחות מואצת בתחום הנדל"ן. מטרת קורס שמאות מקרקעין במרכז הינה להקנות ידע מקצועי בתחום הנדל"ן והשמאות ובנוסף להכין את בוגרי קורס שמאות מקרקעין לבחינות מועצת שמאי המקרקעין בישראל (14 במספר) המהוות תנאי להסמכה.

איפה אפשר ללמוד שוק ההון ונדל"ן במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
שוק ההון ונדל"ן במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?