שוק ההון ונדל"ן בדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

שוק ההון ונדל"ן בדרום

הכלכלה הישראלית מתפתחת בקצב מסחרר, ויחד איתה גם התחומים של שוק ההון, הביטוח והנדל"ן. ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע בתחום, בעלי ידע עדכני ומעשי, בוגרי קורס ביטוח, נדל"ן ושוק ההון. בעמוד זה ניתן למצוא את כל המידע על קורסי נדל"ן, שוק ההון וביטוח באזור הדרום, כולל אפשרות ליצור קשר עם מוסדות הלימוד המובילים באזור.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס ביטוח, נדל"ן ושוק ההון - אזור הדרום

כשחושבים על הדרום מדמיינים בדרך כלל את כביש הערבה, חולות שלא נגמרים ומידי פעם גמל - ממש ישראל של פעם.... אבל כיום הפך דרום הארץ לאזור שוקק חיים אשר מתפתח במהירות במספר תחומים בהם תחום ההשכלה. עשרות מכללות ומכונים פועלים או פותחים שלוחות בערי הדרום ומציעים קורס ביטוח, נדל"ן ושוק ההון.

קורסי שוק ההון ביטוח ונדל"ן בדרום:

הידע בתחומי שוק ההון, הביטוח והנדל"ן הופך לנגיש יותר ויותר לאדם הפרטי ומי שמעוניין להבין יותר עליו ללמוד את מושגי היסוד, את הכוחות הפועלים בכל אחד מהתחומים ועל הסיכונים והיתרונות שבכניסה והשקעה בכל תחום. דרישה זו לידע הביאה לעליה בקורסים המספקים את המידע והכלים הנדרשים להבנה בסיסית ועמוקה בכל אחד מהתחומים.

חלק מהקורסים בתחום שוק ההון, נדל"ן וביטוח:

קורס השקעות נדל"ן בדרום

- קורס השקעות נדל"ן מקנה את הכלים והידע הנדרשים לביצוע השקעה מוצלחת בשוק הנדל"ן. קורס השקעות נדל"ן מלמד כיצד לזהות נכס פוטנציאלי אשר עתיד להפוך לנכס המניב הכנסה גבוהה, מלמד על הכוחות הפועלים בתחום זה, על משכנתאות ובנקים ועל הכנסה חד פעמית מרכישת נדל"ן לשם מכירה ועל הכנסה חודשית קבועה מרכישה לשם השכרה.

קורס יסודות הביטוח

- קורס יסודות הביטוח באזור הדרום מקנה הבנה במושגי יסוד, חוקים ותקנות הרלוונטיים לתחום הביטוח. הקורס מהווה הכנה לבחינות ההסמכה ביסודות ובדיני ביטוח מטעם הממונה על הביטוח במשרד האוצר. קורס יסודות הביטוח הינו קורס מקיף המכין את המשתתפים לבחינות וחושף בפניהם מגוון נושאים כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח עסק ועוד.

קורס שמאות מקרקעין

- שמאות מקרקעין הינו תחום עיסוק חדש ויוקרתי אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות עקב התפתחות מואצת בתחום הנדל"ן. מטרת קורס שמאות מקרקעין הינה להקנות ידע מקצועי בתחום הנדל"ן והשמאות ובנוסף להכין את בוגרי קורס שמאות מקרקעין באזור הדרום לבחינות מועצת שמאי המקרקעין בישראל (14 במספר) המהוות תנאי להסמכה.

קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים

- קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקי השקעות בדרום חושף את המשתתפים לראשונה לאופציות ההשקעה השונות אשר קיימות בשוק ההון ומאפשר לכל אחד לבחור את הדרך הנכונה עבורו למקסם את רווחיו תוך שיקול דעת מושכל. ניהול נכון של תיק ההשקעות הפיננסיות, יאפשרו לכלכל בתבונה את העתיד הכלכלי של כל אחד מאיתנו, מה שהופך קורס זה למבוקש ביותר.

איפה אפשר ללמוד שוק ההון ונדל"ן בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
שוק ההון ונדל"ן בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?