שוק ההון ונדל"ן בדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

שוק ההון ונדל"ן בדרום

כיום, ישנם שלושה תחומים אשר מתפתחים בקצב מסחרר- שוק ההון, תחום הביטוח ותחום הנדל"ן. כל השלושה גדלים, מתרחבים והופכים חשובים לכל אזרח בחיי היום יום בארץ ובעולם. הגידול והפיתוח בתחומים אלו יוצר משרות חדשות ודרישה לכוח אדם מקצועי ומיומן אשר יוכל להוביל קדימה את הצמיחה. בשל דרישת המשק נפתחו מספר רב של קורסים העוסקים בנדל"ן, שוק ההון ובביטוח, הקורסים מיועדים הן לאנשים המעוניינים להתמקצע באחד התחומים והן לאלו המבקשים להכיר ולהבין אותם יותר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי שוק ההון ביטוח ונדל"ן בירושלים ובדרום:

הידע בתחומי שוק ההון, הביטוח והנדל"ן הופך לנגיש יותר ויותר לאדם הפרטי ומי שמעוניין להבין יותר עליו ללמוד את מושגי היסוד, את הכוחות הפועלים בכל אחד מהתחומים ועל הסיכונים והיתרונות שבכניסה והשקעה בכל תחום. דרישה זו לידע הביאה לעליה בקורסים המספקים את המידע והכלים הנדרשים להבנה בסיסית ועמוקה בכל אחד מהתחומים.

חלק מהקורסים בתחום שוק ההון, נדל"ן וביטוח:

קורס השקעות נדל"ן -

קורס השקעות נדל"ן מקנה את הכלים והידע הנדרשים לביצוע השקעה מוצלחת בשוק הנדל"ן. קורס השקעות נדל"ן מלמד כיצד לזהות נכס פוטנציאלי אשר עתיד להפוך לנכס המניב הכנסה גבוהה, מלמד על הכוחות הפועלים בתחום זה, על משכנתאות ובנקים ועל הכנסה חד פעמית מרכישת נדל"ן לשם מכירה ועל הכנסה חודשית קבועה מרכישה לשם השכרה.

קורס יסודות הביטוח -

קורס יסודות הביטוח מקנה הבנה במושגי יסוד, חוקים ותקנות הרלוונטיים לתחום הביטוח. הקורס מהווה הכנה לבחינות ההסמכה ביסודות ובדיני ביטוח מטעם הממונה על הביטוח במשרד האוצר. קורס יסודות הביטוח הינו קורס מקיף המכין את המשתתפים לבחינות וחושף בפניהם מגוון נושאים כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח עסק ועוד.

קורס יועצי משכנתאות -

קורס יועצי משכנתאות הוא קורס מקצועי המספק את הידע הדרוש לשם השתלבות בתחום המשכנתאות בבנקים ובמוסדות פיננסים. הקורס להכשרת יועצי משכנתאות מאפשר למשתתפים להתמקצע בתחום הבנקאות למשכנתאות ולההשתלב במהירות בשוק העבודה בו תמיד יש ביקוש ליועצי משכנתאות מיומנים הבקיאים בתחום.

קורס בורסה

- שוק ההון הוא אפשרות קורצת לרווח מהיר, אולם הוא טומן בחובו סיכונים רבים למשקיעים. קורס בורסה מאפשר להכיר את ההזדמנויות ואפיקי ההשקעה השונים, ובכלל זה מושגי יסוד בתחום ניירות הערך, פילוח קשרי הגומלין בין שווקים בינלאומיים, חוזים עתידיים, ועוד. לימודי קורס בורסה שמים דגש על יכולת ניהול אחראית ומשמעת עצמית אשר הכרחיים לתחום שוק ההון, ומקנים את המשמעת העצמית והיכולות הנדרשות על מנת להשקיע בבורסה ולהניב רווחים נאים וללא סיכונים מיותרים.

קורס שמאות מקרקעין

- שמאות מקרקעין הינו תחום עיסוק חדש ויוקרתי אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות עקב התפתחות מואצת בתחום הנדל"ן. מטרת קורס שמאות מקרקעין הינה להקנות ידע מקצועי בתחום הנדל"ן והשמאות ובנוסף להכין את בוגרי קורס שמאות מקרקעין לבחינות מועצת שמאי המקרקעין בישראל (14 במספר) המהוות תנאי להסמכה.

קורס ביטוח ימי

- בעידן של תחבורה ימית נרחבת, יש צורך באנשי מקצוע איכותיים ומקצעיים, אשר מכירים את מגוון התאונות והנזקים אשר יכולים לקרות לספינות וכלי שיט. עקרונות הביטוח הכלליים של תחום הביטוח חלים גם על תחום הביטוח הימי, ולהם נוספים גם עקרונות ייחודיים לתחום.

קורס ביטוח פנסיוני -

ביטוח פנסיוני הינו תעודת הביטוח הכלכלית של כל אחד מאיתנו לגילאי הפרישה משוק העבודה, משמע לגיל הפנסיה. קורס ביטוח פנסיוני מקנה ידע רב בתחום הביטוח הפנסיוני כמו גם ברפורמות שעבר במשך השנים. מטרת הקורס הינה למקצע את בוגריו ולהוות הכנה לבחינות ההסמכה ברשות לניירות ערך.

איפה אפשר ללמוד שוק ההון ונדל"ן בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
שוק ההון ונדל"ן בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?