שוק ההון ונדל"ן בב"ש

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

שוק ההון ונדל"ן בב"ש

כיום, ישנם שלושה תחומים בבאר שבע אשר מתפתחים בקצב מסחרר- שוק ההון, תחום הביטוח ותחום הנדל"ן. כל השלושה גדלים, מתרחבים והופכים חשובים לכל אזרח בחיי היום יום בארץ ובעולם. הגידול והפיתוח בתחומים אלו יוצר משרות חדשות ודרישה לכוח אדם מקצועי ומיומן אשר יוכל להוביל קדימה את הצמיחה. בשל דרישת המשק נפתחו מספר רב של קורסים העוסקים בנדל"ן, שוק ההון ובביטוח בבאר שבע. הקורסים מיועדים הן לאנשים המעוניינים להתמקצע באחד התחומים והן לאלו המבקשים להכיר ולהבין אותם יותר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי שוק ההון ביטוח ונדל"ן בבאר שבע:

הידע בתחומי שוק ההון, הביטוח והנדל"ן הופך לנגיש יותר ויותר לאדם הפרטי ומי שמעוניין להבין יותר עליו ללמוד את מושגי היסוד, את הכוחות הפועלים בכל אחד מהתחומים ועל הסיכונים והיתרונות שבכניסה והשקעה בכל תחום. דרישה זו לידע הביאה לעליה בקורסים בבאר שבע, המספקים את המידע והכלים הנדרשים להבנה בסיסית ועמוקה בכל אחד מהתחומים.

חלק מהקורסים בבאר שבע בתחום שוק ההון, נדל"ן וביטוח:

קורס מבוא לשוק ההון - בשוק ההון, בדומה לשוק סטנדרטי, מתנהל מסחר שוטף ויום יומי הכולל קנייה ומכירה של ניירות ערך. קורס מבוא לשוק ההון מעניק ידע תיאורטי וכלים למתעניינים בשוק ההון באופן פרטי והכשרה מעשית לאלו המעוניינים להשתלב בשוק ההון באופן מקצועי. לאור המשבר הכלכלי והשינויים הדרסטיים במדדי הבורסה, זקוק כל אדם במדינה לידע בסיסי והיכרות עם שוק ההון ואופן פעילותו.

ק

ורס ניתוח טכני

- קורס ניתוח טכני מקנה למשתתפים בו את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש מהעוסק במסחר על מנת לחזות את מגמות השוק ולנהל את כספו בחוכמה. טכניקת הניתוח טכני כפי שנלמדת בקורס, מהווה שיטה מושכלת לזיהוי דפוסים עתידיים של נכסים פיננסיים ומכאן מאפשרת ניהול סיכונים מרבי.

קורס שמאות מקרקעין

- שמאות מקרקעין הינו תחום עיסוק חדש ויוקרתי אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות עקב התפתחות מואצת בתחום הנדל"ן. מטרת קורס שמאות מקרקעין הינה להקנות ידע מקצועי בתחום הנדל"ן והשמאות ובנוסף להכין את בוגרי קורס שמאות מקרקעין לבחינות מועצת שמאי המקרקעין בישראל (14 במספר) המהוות תנאי להסמכה.

קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים

- קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקי השקעות חושף את המשתתפים לראשונה לאופציות ההשקעה השונות אשר קיימות בשוק ההון ומאפשר לכל אחד לבחור את הדרך הנכונה עבורו למקסם את רווחיו תוך שיקול דעת מושכל. ניהול נכון של תיק ההשקעות הפיננסיות, יאפשרו לכלכל בתבונה את העתיד הכלכלי של כל אחד מאיתנו, מה שהופך קורס זה למבוקש ביותר.

קורס בורסה

- שוק ההון הוא אפשרות קורצת לרווח מהיר, אולם הוא טומן בחובו סיכונים רבים למשקיעים. קורס בורסה מאפשר להכיר את ההזדמנויות ואפיקי ההשקעה השונים, ובכלל זה מושגי יסוד בתחום ניירות הערך, פילוח קשרי הגומלין בין שווקים בינלאומיים, חוזים עתידיים, ועוד. לימודי קורס בורסה שמים דגש על יכולת ניהול אחראית ומשמעת עצמית אשר הכרחיים לתחום שוק ההון, ומקנים את המשמעת העצמית והיכולות הנדרשות על מנת להשקיע בבורסה ולהניב רווחים נאים וללא סיכונים מיותרים.

לימודים בבאר שבע - אווירה חברתית תוססת

בירת הנגב ידועה גם בתור הבירה המוזיקלית החדשה של ישראל, ובעיר פועלים מספר רב של מועדונים, פאבים, ואתרי תרבות. להקות צעירות רבות החלו את דרכן בבאר שבע, ומדי ערב הסטודנטים של מסלולי הלימוד השונים יכולים לבחור מבין מגוון רחב של אירועים תרבותיים המתקיימים בעיר.

איפה אפשר ללמוד שוק ההון ונדל"ן בב"ש?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
שוק ההון ונדל"ן בב"ש
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?