קורס רפואה משלימה במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס רפואה משלימה במרכז

רפואה משלימה או רפואה אלטרנטיבית נכנסת בצעדי ענק לעולם המודרני ותופסת את מקומה לצד הרפואה המערבית - קונבנציונאלית. עשרות קורסים מרתקים ומעשירים מוצעים בתחום הרפואה המשלימה על ידי מוסדות לימוד בתל אביב, המתמחים בתחום ומבטיחים קורסים מקצועיים ואיכותיים המשלבים ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית ענפה. הקורסים מיועדים הן לחסרי ידע קודם השואפים להתמחות בתחום הרפואה המשלימה והן למטפלים מנוסים המעוניינים לרכוש כלים חדשים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי רפואה משלימה ועיסוי בתל אביב:

הרפואה המשלימה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. הטיפולים המוצעים במסגרתה כשיאצו, פרחי באך, עיסוי, דיקור, הילינג ועוד נצרכים ע"י אזרחים רבים הן למטרות ריפוי והן כפינוק. מוסדות לימוד רבים המתמחים ברפואה משלימה מציעים שלל קורסים המכשירים אנשי מקצוע בתחום.

קורס רפלקסולוגיה

- קורס רפלקסולוגיה בתל אביב מכשיר מטפלים רפלקסולוגים מקצועיים ומנוסים. הרפלקסולוגיה היא שיטת אבחון וטיפול הוליסטית הנשענת על ההנחה כי גוף האדם משתקף בכפות רגליו. הטיפול הרפלקסולוגי נעשה באמצעות עיסוי ולחיצות, אשר משחררות חסימות אנרגיה בגוף. ישנן מספר שיטות לטיפול רפלקסולוגי, ומרביתן נלמדות במהלך קורס רפלקסולוגיה.

קורס קינסיולוגיה

- הקינסיולוגיה היא כלי לשיפור יכולות הלמידה ולשחרור מתחים בתחומי חיים רבים. קורס קינסיולוגיה בתל אביב מכשיר מטפלים בשיטה המשחררת ומונעת מהפרט לחוות תגובות לחץ המשפיעות על תפקודו היום יומי, וזאת ע"י תרגילים למוח, לגוף ולנפש והקניית ידע מעמיק על מהות האדם, מערכות הגוף השונות וטכניקות רבות לטיפול והתאמה אינדיבידואלית למטופל. במסגרת הקורס משולבים כלים לצמיחה ולהתפתחות אישית בנוסף לכלים הקינסיולוגיים.

קורס טווינה

- טווינה הינה שיטת טיפול במגע המבוססת על הרפואה הסינית ונחשבת כפיזיותרפיה הסינית. קורס טווינא בתל אביב מקנה את עקרונות הטיפול המבוססים על דחיפה ולפיתה, כמו גם טכניקות משלימות כגון מתיחות, עיסוי רקמות עמוק ונקודות דיקור. הטווינא, כפי שנלמדת בקורס, משחררת חסמי אנרגיה במרידיאנים (ערוצי אנרגיה), מאפשרת זרימה טובה יותר של צ'י (אנרגיית החיים) ועל ידי כך עוזרת בטיפול לבעיות שלד, בעיות אורטופדיות וכאבים כרוניים.

קורס הילינג

- קורס הילינג בתל אביב מקנה את היכולת להשתמש באנרגיה כדרך לטיפול פיזי ונפשי. הלימודים בקורס מאפשרים קבלת כלים להעשרה וצמיחה אישית, תוך שמירה על האנרגיה האישית וניתובה למקומות חיוביים. קורס הילינג כולל תכנים מגוונים כגון המבנה האנרגטי של גוף האדם, היכולת לבצע סריקה אנרגטית, הגברת הרגישות האנרגטית של המטפל, טיפול בעודף או חוסר אנרגטי, איתור חסימות אנרגטיות, טכניקות הילינג, 7 הצ'אקרות, חשיבה חיובית וטיפול מרחוק.

תל אביב - יתרונות רבים בעיר אחת

הריכוז הגדול של מוסדות הלימוד בעיר גורם להתפתחות והשתפרות מתמדת של קורסי רפואה משלימה ועיסוי. התחרות על לב הסטודנט גוברת ובשלה מציעים המכונים והמכללות מלגות אטרקטיביות, סיוע בהשמה, תרגול מעשי, קמפוסים מאובזרים ותוכניות לימוד ברמה גבוהה. כמו כן, באופן יחסי, קל למצוא בתל אביב משרות סטודנטים אשר ניתן לשלב עם הלימודים ולשלם בעזרתן את עלות המחייה הגבוהה. המשרות נעות ממלצרות וזבנות דרך פרויקטים עצמאיים כגון שמירה על כלבים ומכירת סנדוויצ'ים ועד למשרות בתחום התקשורת, השיווק, הפרסום והיי-טק.

איפה אפשר ללמוד קורס רפואה משלימה במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רפואה משלימה במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?